Про нас
увійти

На Тернопільському ставі відбудеться дитячий хокейний турнір

категорія: Зимові види | дата: 18 01 2013
На Тернопільському ставі відбудеться дитячий хокейний турнір

Чотири команди дітей віком до 16 років візьмуть участь у хокейних змаганнях на Тернопільському ставі. Вони передуватимуть дорослому турніру — Ternopil Hockey Classic, що відбудеться 26-27 січня.

Реєстрація учасників на дитячі змагання з хокею відбудеться 20 січня в 11.30. Самі ж хокейні поєдинки триватимуть протягом дня.

— Участь у наших змаганнях візьмуть чотири команди, — каже один із організаторів турніру Ternopil Hockey Classic Сергій Мамаєв. — Гратимуть вони за спеціальною системою — по парах. Переможці пар згодом поміняються місцями та гратимуть із переможеними. Команда, що здобуде дві поспіль перемоги, здобуде право виступити у фіналі.

Хокейний майданчик, на якому відбудуться змагання, спеціально облаштували у районі фонтану.

— Діти змагатимуться у форматі 4 на 4, — пояснює організатор. — Буде два періоди ігрового часу по 15 хвилин. Згідно із правилами, гратимемо без воротарів, а воротами слугуватимуть спеціальні конструкції з дерева з двома отворами, куди потрібно буде закинути шайбу. Окрім того, буде заборона на силові прийоми.

Переможцю дитячого турніру організатори вручать спеціально виготовлений дерев'яний кубок, а також сертифікати на призи від спонсорів, пише 20 хвилин.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook