Про нас
увійти

У Кременці відбудуться всеукраїнські старти стрибунів на лижах із трампліна

категорія: Зимові види | дата: 16 01 2013
У Кременці відбудуться всеукраїнські старти стрибунів на лижах із трампліна

Уже за тиждень у Кременці відбудуться перші в цьому сезоні офіційні всеукраїнські старти стрибунів на лижах із трампліна і лижних двоєборців. За нагороди чемпіонату України 18-20 січня змагатимуться юнаки.

Як розповів директор Кременецької СДЮСШОР із цих двох зимових видів спорту Віктор Дубровінський, юні вихованці спеціалізованого спортивного навчального закладу готуються дати серйозний бій, перш за все, ровесникам з Івано-Франківської області, яких, зазвичай, останніми роками перемагають. Натомість дорослі кременецькі двоєборці, які під керівництвом Петра Генюка і Миколи Козлова захищають честь України у турнірі групи "В" кубка Світу, особливими успіхами поки що похвалитися не можуть. Хоча кращий із них, Віктор Пасічник, за підсумками змагань у Швейцарії, Австрії, Польщі, Словаччині і Німеччині вже, практично, завоював ліцензію на виступ у зимових Олімпійських іграх 2014 року в Сочі. Одного разу посівши чотирнадцяте, а на іншому етапі — двадцять друге місця. А ось Валерієві Морозову і Русланові Баланді ще доведеться довести своє право взяти участь в олімпіаді.

Тим часом досвідчений стрибун на лижах із трампліна Віталій Шумбарець, який ще торік виборов путівку на Олімпійські ігри, швидше за все, залишить активні виступи. Адже в спортсмена вже є сім’я, з’явилися зовсім інші клопоти. Тож нові висоти намагатимуться підкорити внук Віктора Васильовича, 16-річний Сергій Дроздов, який уже виборов право участі в ХІ зимовому Європейському олімпійському фестивалі, його товариші Вадим Мулик, Роман Сухоменюк. Разом із тренером Василем Никифоруком вони нині перебувають на навчально-тренувальному зборі в Італії. За його підсумками і має визначитися, хто — Вадим чи Роман — складе в румунському Брашові, починаючи із 17 лютого, компанію Сергієві Дроздову.

Джерело: Вільне життя

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook