Про нас
увійти

На турнір з хокею у Тернополі зареєструвалися вже 13 команд

категорія: Зимові види | дата: 15 01 2013
На турнір з хокею у Тернополі зареєструвалися вже 13 команд

Підготовка до змагань з хокею, які пройдуть 26-27 січня, триває на Ставі. Майданчики для гри постійно розчищають і заливають водою.

— Наразі займаємось організаційними питаннями, — розповідає організатор Георгій Хвічія-Дуве. — Ми кожен день спілкуємось із командами. Інформуємо їх про умови та інші моменти. Також співпрацюємо із міською радою.

Чоловік каже, що наразі є зареєстрованих 13 команд. Організатори планують, що всього у турнірі візьмуть участь 16 команд.

— Зараз вже зареєструвались команди з нашого міста і області, а також з-під Києва, зі Львова і Львівської області, і з Вінниці та Вінницької області, — розповідає чоловік. — Також ведемо переговори із командами із Хмельницького.

Для гри готують п’ять майданчиків, чотири з яких вже залили. Наразі на них катаються тернополяни.

— Під час гри для катання лишать лише один майданчик. На інших будуть проходити змагання, — розповідає пан Хвічія-Дуве. — За один день на кожній із ковзанок катається більше сотні чоловік, тому розчищати їх треба щодня і раз на три дні заливати водою.

Чоловік розповідає, що для підготовки полів для гри вони придбали спеціальну техніку за кошти ентузіастів.

— Ми купили мінітрактор для прибирання снігу, — розповідає чоловік. — Також сніг розчищаємо лопатами. А завдяки мотопомпі і пожежному шлангу заливаємо площу водою з-під льоду.

Нагадаємо, що змагання будуть проходити у незвичній формі. Їх унікальність полягає у тому, що серед гравців не буде воротарів. Воротами слугуватимуть своєрідний дерев'яний ящик із отворами, куди закидатимуть шайбу. Організатори кажуть, що в Україні ще таких змагань не проводили. Натомість вони часто відбуваються в таких країнах, як Чехія та Словаччина. Особливої популярності вони набули у Північній Америці.

А цими вихідними на Ставі планують провести змагання для дітей віком до 16 років.

— У них візьмуть участь чотири команди і лише із Тернополя, — розповідає чоловік.

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook