Про нас
увійти

Тернопіль готується провести хокейні змагання на озері

категорія: Зимові види | дата: 11 01 2013
Тернопіль готується провести хокейні змагання на озері

11 січня під головуванням заступника міського голови Леоніда Бицюри відбулось засідання робочої групи з підготовки та проведення змагань "Хокей на озері", які пройдуть в Тернополі 26-27 січня.

Станом на 11 січня зареєструвалось 13 дорослих команд та 4 команди учасників до 16 років. Загалом організатори очікують близько 100 хокеїстів з усієї України. Спортсмени гратимуть у хокей на 5-ти спеціально облаштованих на Тернопільському ставі майданчиках розміром 40 на 20 метрів кожен.

26 січня відбудуться групові ігри, а 27 січня фінальні ігри та змагання на влучність кидка, навики володіння шайбою, швидкість подолання дистанції та командні естафети.

Змагання "Хокей на озері" — це різновид класичного хокею, але з декількома важливими відмінностями: відсутні борти, що захищають, немає воротарів і гра проводиться на відкритому повітрі, на замерзлому озері чи річці. Спрощені правила направлені на зменшення силової боротьби і сили кидків, збільшення вміння володіння шайбою, передачі чіткого пасу і високого навику катання на ковзанах. Ці чинники дають змогу відчути, що таке хокей з шайбою і не потребують повного комплекту дорогої амуніції. Це дає можливість залучити більше молоді в спорт, показавши їм, що є доступні форми хокею. Так роблять в Північній Америці на змаганнях "U.S. POND HOCKEY CHAMPIONSHIP". Про популярність змагань свідчить їх грандіозність: більше ніж 1500 учасників, які грають на 25 льодових майданчиках.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook