Про нас
увійти

Олена Підгрушна: "Новий рік вже давно зустрічаю не вдома і навіть не в Україні"

категорія: Зимові види | дата: 28 12 2012
Олена Підгрушна:

Кореспонденти "СЕ" обговорили з відомими українськими спортсменами, яким вийшов для них 2012 рік. Однією із них була тернопільська біатлоністка Олена Підгрушна.

1. Кажуть, як зустрінеш рік, так його і проведеш. На вашому досвіді це підтвердилося?

2012-й ми зустрічали командою в Німеччині. З командою я і провела цілий рік. На цей раз святкувати збираюся з коханою людиною, і дуже сподіваюся, що весь наступний рік він буде поруч зі мною. Після чемпіонату України у нас за планом збір у словенській Поклюці. Так що 2013-й будемо зустрічати там.

2. Як пережили кінець світу?

З ранку встала, пішла снідати. До мене підійшов російський спортсмен, з яким живемо в одному готелі. "Бачу, — каже він, — вас кінець світу не страшить". Звичайно, коли коханий поруч, мені нічого не страшно! Якщо б він не заговорив зі мною про кінець світу, я б сама, напевно, й не згадала про це.

3. 2013-й буде роком Змії, а це чи не саме хитре істота на планеті. Як думаєте, чи потрібно себе з ним вести?

Я спокійно ставлюся до всіх гороскопів, знаків Зодіаку і забобонів. Подумаєш, високосний рік або тринадцятий, Дракон або Змія. Я рептилій не боюся взагалі.

4. Ваша улюблена новорічна історія (казка, фільм, мультик)?

Мені здається, без фільму "З легкою парою" не може пройти жоден Новий рік. Коли я ще маленькою була, ми завжди з батьками на свята його дивилися. Але оскільки вже "надцять" років я Новий рік зустрічаю не вдома і навіть не в Україні, давно цей фільм не бачила.

5. Донька Мачухи в казці "Дванадцять місяців" просила у червня, липня і серпня суниці, огірків, грибів, яблук і груш солодких. А що попросили б ви?

А наскільки великі їхні можливості? (Сміється). Я б попросила, щоб зі мною поруч кохана, мама і тато були.

6. Назвете три страви, без яких не може обійтися новорічний стіл?

Не можу. У дитинстві цвяхом новорічного столу були апельсини та мандарини, які ми не могли собі дозволити в звичайні дні. І, звичайно ж, не обходилося без олів'є та ковбасної нарізки. Але враховуючи те, що ми, біатлоністи, на новорічні свята зазвичай буваємо за кордоном, доводиться виходити з того, що є. Тому на нашому святковому столі немає традиційних страв. Головне, щоб хоч шампанське було!

7. Як ви дізналися, що Діда Мороза не існує?

Не пам'ятаю

8. Чому Дід Мороз кладе подарунки під ялинку, а Санта Клаус — в шкарпетки?

Санта Клаус, напевно, не хотів бути мухою-повторюхою. Вирішив, що потрібно чимось відрізнятися від Діда Мороза. Ось і придумав собі таку фішку як носок.

9. Збувалися чи коли-небудь бажання, які ви загадували на Новий рік?

Бажання збувалися, тільки це займало не рік, а два. Так що я ще чекаю того, що минулого разу загадала.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook