Підгрушна завершила спринт на 20-му місці
категорія: Зимові види | дата: 07 12 2012
![Підгрушна завершила спринт на 20-му місці](http://sports.te.ua/upload/news/67e2c56b89c7d142fcab3ca55c0b180550c243e419e12.jpg)
У австрійському Хохфільцені сьогодні стартував другий етап кубка Світу з біатлону. Жінки долали спринтерську гонку на 7,5 кілометрів.
Тернополянка Олена Підгрушна, яка на старті отримала 55-ий номер, на фініш приїхала 20-ю. Піднятися вище капітану збірної України завадили два промахи.
У результаті Підгрушна відстала від переможниці — білоруски Дарії Домрачової, більш ніж на хвилину. А найкраще з українок виступила Віта Семеренко, яка посіла 11 місце.
sports.te.ua
Новини по темі: