Про нас
увійти

У тернопільських біатлоністів відбулися перші контрольні старти

категорія: Зимові види | дата: 07 11 2012
У тернопільських біатлоністів відбулися перші контрольні старти

Чим ближче до зими, тим інтенсивнішими стають заняття у вихованців Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи з біатлону.

Настав уже і час перших контрольних стартів. Посперечатися за нагороди відкритої особистої першості керівники спортивного навчального закладу обласного фізкультурно-спортивного товариства "Колос" запросили ровесників своїх підопічних із сільської ДЮСШ Тернопільського району, Доброводівської ДЮСШ на Збаражчині, свого Лановецького відділення, загальноосвітньої школи з Великого Ходачкова Козівського району і юних стріляючих лижників з обласного ФСТ "Динамо".

Вісімдесятьом юнакам і дівчатам трьох вікових груп запропонували продемонструвати свою майстерність на дистанції кросу і в стрільбі. За підсумками досягнень у двох цих видах чемпіонських регалій удостоєні Віталій Лукашик і молодша з доньок відомого подружжя Меркушиних, юна динамівка Олександра Меркушина, Назарій Боднарчук і Наталя Чубата, Микола Марфут, якого біатлонній ДЮСШ рекомендував ветеран тренерського корпусу Микола Опанасюк, і Наталя Чубата з Тетильківців на Шумщині.

Джерело: Вільне життя

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook