Сьогодні Анастасія Меркушина побіжить на Кубку IBU
категорія: Зимові види | дата: 25 11 2017
![Сьогодні Анастасія Меркушина побіжить на Кубку IBU](http://sports.te.ua/upload/news/bcc8d32a2a11a8e94e68c3c2d45315dc5a1909f1665a3.jpg)
Сьогодні, 25 листопада, продовжиться перший етап Кубку IBU в норвезькому Шушені. На старт вийдуть чоловіки і жінки, які проведуть другі спринтерські гонки.
О 14:00 на 7.5 кілометрову дистанцію під 15-тим номерм вийде Анастасія Меркушина, яка не бігла гонку в четвер замінить іншу тернополянку Марію Кручову, яка показала найгірший результат в першій гонці, посівши 53-є місце.
Скоріше за все, по результатам саме цієї гонки буде вирішено хто з дівчат поїде в Естерсунд на перший етап Кубку світу.
sports.te.ua