Галичанка зробила вагомий крок до фіналу Суперліги (+ ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Волейбол | дата: 18 03 2012

За численної підтримки тернопільської публіки, молоді "галичанки" впоралися із сильним суперником. У двох матчах наша команда була об’єктивно сильнішою і вибила Джінестру із боротьби за четвірку кращих.

Волейбол. Жіноча Суперліга, 13-ий тур.

17 березня. Галичанка-ТНЕУ - Джінестра (Одеса) 3:1 (25:17, 25:12, 17:25. 25:14)

18 березня. Галичанка-ТНЕУ - Джінестра (Одеса) 3:0 (25:22, 25:18, 25:20)

Незважаючи на "щасливий" 13-ий тур, магія чисел жодним чином не вплинула на якість гри та результат тернопільської Галичанки у важких протистояннях із одеською Джінестрою. Саме у нашому місті підопічні Олени Соколовської мали останню нагоду, аби "застрибнути" у фінальну четвірку та поборотися за медалі. Але впевнена гра, а найголовніше — бажання тернопільської команди, це зробити завадили. Господарок майданчика влаштовували лише дві впевнені перемоги, щоб знівелювати 4 очки відставання від одеситок та обійти їх у турнірній таблиці.

Зі стартових хвилин першої гри одразу ж у вічі кинулося величезне завзяття, з яким вийшли на матч молоді тернополянки. Для більшості із них цей матч мав величезне значення у плані здобуття неабиякого досвіду. Підопічні Андрія Романовича захопили ініціативу з першої подачі, а тому суперниці хід першої партії переломити не зуміли (25:17). Вдалий старт додав господаркам наснаги у другому сеті, який повністю окреслив стан справ на майданчику — Галичанка відверто перегравала свого суперника. Одеситкам не допомагали й надпотужні подачі екс-тернополянки Пацюркевич, яка кілька разів таки засмутила колишніх одноклубниць. (25:12) — перемога Тернополя у другій партії.

Все ж одеська команда не поїхала додому з "сухими" поразками. Підопічним Олени Соколовської у третій партії таки вдалося зіграти краще. Виграючи по ходу партії (10:16), Джінестра таки добилася свого (17:25). Та вже наступний сет розставив всі точки над "і". Вдалі дії "ветеранів" Галичанки — Галини Щур та Тетяни Хилюк у більшості були вирішальними і команда перше випробування здолала, вигравши з рахунком (3:1). Таким чином, після першого матчу Галичанка скоротила відставання від Джінестри на одне очко і для повного успіху потрібна була перемога наступного дня.

У неділю спортзал економічного університету теж заповнився вщент і глядачі мали змогу спостерігати за тим, як Галичанка вперше у сезоні виграла з рахунком (3:0). По-справжньому, Джінестра пручалася лише у першій партії (25:22), але загалом команда суперниць допустила чимало помилок, які й коштували їм перемоги. Цього разу не пішла гра у Марії Пацюркевич, яка потрапляла у блок та вибивала у аути. А, можливо, дівчина таким чином зробила подарунок своїм колишнім партнеркам, які були на висоті. Другу партію підопічні Романовича взяли без проблем (25:18), а поховали всі сподівання одеситок вже у третьому періоді гри (25:20). Загалом у поєдинках проти Джінестри наші дівчата проявили справжній характер та волю до перемоги. Приємно здивувала Анна Рева, яка з кожним матчем помиляється все менше і демонструє хорошу гру.

Тепер Андрію Романовичу та його підопічним доведеться складати останній іспит на міцність. На даний момент у турнірній таблиці Галичанка та Керкінітіда мають рівну кількість очок (24). Отож, доля останньої путівки у фінал вирішиться в наступному турі. 24-25 березня наша Галичанка зіграє на виїзді у Сєвєродонецьку, а Керкінітіда теж на виїзді поміряється силами з Хіміком.