Про нас
увійти | реєстрація

Галичанка-Джінестра: доля четвертого місця вирішиться у Тернополі (+ коментарі тренерів)

категорія: Волейбол | дата: 16 03 2012 | переглядів: 1022
Галичанка-Джінестра: доля четвертого місця вирішиться у Тернополі (+ коментарі тренерів)

Молода тернопільська команда у випадку двох перемог над одеситками має шанс посісти четверте місце та увійти до фінальної четвірки, яка розіграє медалі чемпіонату.

На даному етапі Галичанка відстає від Джінестри, яка посідає четверте місце, на 4 очки і на власному майданчику має шанс випередити підопічних Олени Соколовської. У останньому турі Джінестра не гратиме, а тому наші суперниці отримають останній шанс щоб потрапити до фінальної четвірки. Наші ж дівчата заключний тур регулярного чемпіонату проведуть у Сєвєродонецьку.

У першому колі Галичанка та Джінестра зустрічалися у Одесі, і двічі з рахунком (3:0) перемогу здобули господарки майданчика. Щоправда тоді у складі тернополянок не грали ключові гравці — зв’язуюча Тетяна Хилюк та ліберо Вікторія Дельрос.

Цікаво, що зараз однією із лідерок Джінестри є екс-волейболістка Галичанки Марія Пацюркевич, яка уклала контракт із одеситками минулого року. Перш за все дівчина славиться своєю надпотужною подачею з якою впоратися надзвичайно важко. У цьому сезоні команди чимось схожі одна на одну, а тому виділити відвертого фаворита цього протистояння не можна. Хто сильніший та достойніший — покаже гра…

Отож, 17 березня матч Галичанка-Джінестра розпочнеться о 17.00, а 18 березня — 11.00. Місце проведення — спортивний зал Тернопільського національного економічного університету.

Андрій Романович, головний тренер Галичанки-ТНЕУ:

— Наскільки все ж таки є принциповим для Вашої команди вихід у четвірку саме в цьому сезоні?

— Апетит, як відомо, приходить під час їжі. Завдання потрапляння у четвірку ми перед сезоном не ставили - головним було обкатати молодь, але якщо є теоретична така можливість, гріх було б не спробувати її використати. Принаймні, для того, щоб спокійно грати у фіналі із сильними командами, а не брати участь у нервовій боротьбі за те, щоб уникнути перехідних матчів.

— Напевно гратиме роль і той факт, що в першому колі Галичанка-ТНЕУ двічі поступилася із сухим рахунком?

— Гратиме роль не тільки це. Так ті програші образливі, хоча тоді не було двох основних гравців – зв’язуючою та ліберо. Тому, звісно є нормальне спортивне бажання реваншуватися.

— Ваша думка про нинішню Джінестру. В цьому сезоні одеська команд зовсім не в тому складі, як зазвичай?!

— Чимало команд не такі, як зазвичай — відповідно рівню фінансування. Джінестра має чотири міцних нападника: два центральних та два кутових, особливо це стосується останніх — Нікітенко та Пацюркевич. Так вони трохи втратили через відсутність основної зв’язуючої, але друга зв’язка у них теж не дитина, має певний досвід.

Два ключових питання: як ми впораємося з прийомом, як вони впораються з прийомом. Вони і вирішать підсумок цих матчів. При більш-менш рівній грі на сітці все вирішуватиме така банальна, і в той же час важлива річ, як прийом.

Олена Соколовська, головний тренер Джінестри:

— Чи можна говорити, що ці матчі стануть визначальними у подальшій долі команди, якщо вона опиниться за межами першої четвірки?

— Де опинимося, там й опинимося. Де заслужимо грати, там й гратимемо. На цьому життя не закінчується. В минулому сезоні Галичанка-ТНЕУ після чемпіонства стала п’ятою, і ніхто від цього не помер.

— Як оцінюєте стан команди на нинішній момент часу?

— Готові боротися, а як вийде — покажуть самі ігри. Нажаль, в останні дні вирішуючи питання "як ми поїдемо у Тернопіль", не вдалося в той мірі, як хотілося займатися підготовкою команди.

— Ваша думка про суперника?

— У суперника є перевага свого майданчика, і я маю уявлення, як тернопільська команда грає вдома. Так, команда достатньо молода, але має на нас зуб за поразки в першому колі. Так вже розпорядилася доля, що саме зараз все і вирішуватиметься у відношенні четвертого місця.

— Який фактор буде визначальним у цих матчах?

— Психологія. Говорячи по простому: у кого переможна жилка товстіша, той і виграє.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook