Про нас
увійти | реєстрація

Андрій Романович: "Ми з Одесою розберемося, хто буде в першій четвірці" (+ ВІДЕО)

категорія: Волейбол | дата: 06 03 2012 | переглядів: 821
Андрій Романович:

У 12-му турі жіночої Суперліги з волейболу тернопільська Галичанка на виїзді протистояла южненському Хіміку. Чинні чемпіонки країни прогнозовано перемогли. За два тури до завершення регулярного чемпіонату у тернопільської команди ще збереглися шанси потрапити у фінальну четвірку.

— Що сказати: молодість є молодість. Деякі волейболістки просто губилися у великому залі, та й тягар відповідальності позначався, все-таки грали з чемпіоном України. Тому й велика кількість помилок. Але іноді дещо виходить, молоді волейболістки ніби показують: дивіться, що ми вміємо, чому ми навчилися, — каже тренер. — Що стосується суперника, то він показав добротну командну гру, при цьому двома різними складами. Це говорить про те, що Хімік рухається до фіналу чемпіонату. Взагалі, складно грати, коли не знаєш, звідки чекати загрози з боку суперника. І в цьому великий плюс Хіміка.

Як стверджує Андрій Романович, його команда рухається правильним шляхом, незважаючи на дві поразки у Южному. У боротьбі за четверте місце команді належить провести своєрідний "матч смерті" із одеською Джінестрою.

— Ми їхали до Южного з надією "зачепити" хоча б одне очко. Це зробити не вдалося, зате вдалося кожен день виграти по одній партії і, думаю, що для підсумкової статистики це матиме значення. Не можу сказати, що ми сильно засмучені тим, що не взяли жодного очка, ми йдемо своїм шляхом. Попереду у нас відповідальні ігри з Джінестрою. Швидше навіть не відповідальні, а вирішальні. Думаю, що це буде нормальний спортивний принцип, коли ми з Одесою розберемося, хто буде в першій четвірці, а хто у другій... трійці.

За матеріалами ВК Хімік, ФВУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook