Галичанка не "зачіпилася" за очки у Южному (+ ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Волейбол | дата: 05 03 2012
Галичанка не

Два протистояння тернопільської Галичанки проти южненського Хіміка прогнозовано завершилися на користь господарок. Молодій команді з Тернополя поки що зарано на рівних протистояти чинному чемпіону.

Волейбол. Жіноча Суперліга, 12-ий тур.

3 березня. Хімік (Южне) - Галичанка-ТНЕУ 3:1 (25:20, 25:4, 16:25, 25:18)

4 березня. Хімік (Южне) - Галичанка-ТНЕУ 3:1 (22:25, 25:22, 25:15, 25:16)

Особливих надій на результат у Южному тренерський штаб Галичанки перед матчем не плекав. Адже за класом Хімік та Галичанка — команди не рівні. Головний тренер Галичанки Андрій Романович перед матчем заявив, що буде радий будь-якому очку, здобутому у гостях. Тим паче, що очки нашій команді аж ніяк би не завадили, адже боротьба за четверту сходинку виходить на фінішну пряму.

З перших подач стартової гри у Южному на майданчику розгорнулася рівна боротьба (4:4, 11:11). Але згодом більш досвідчені волейболістки Хіміка почали перегравати гостей. На останньому відрізку гри Хімік діяв впевнено, і в результаті здобув перемогу (25:20). Щось незрозуміле коїлося з командою Романовича у другому сеті, який завершився із абсолютним розгромом Галичанки (25:4). Для Хіміка такий результат став рекордним у Суперлізі. Але програвши із відривом у 21 очко, наші дівчата не "розклеїлися", а навпаки — зібралися з силами та показали достойну гру у третьому сеті.

Зі старту цієї партії Галичанка пішла у відрив (1:4, 6:13). Волейболістки Хіміка не змогли відіграти упущене і віддали сет тернополянкам. Фінальну крапку у переможній партії поставила Єлизавета Рубан, яка разом із капітаном Тетяною Хилюк була однією із кращих на майданчику у складі гостей. До речі, саме у день першої гри молода волейболістка відсвяткувала свій 17-ий День народження.

Четверту партію, на жаль, нашим дівчатам виграти не вдалося. Хоча й до середини партії вони не відпускали суперниць у рахунку, але Хіміку таки вдалося піти у відрив та довести гру до логічної перемоги (25:18). Єдине, на що могли тепер сподіватися волейболістки Галичанки — це вдала гра у другій грі. І вже у першому сеті наша команда зробила заявку на перемогу, яку втримати у кінцевому результаті не вдалося.

Перед другою грою всіх присутніх спортсменок приємно здивували подарунки від волейбольного клубу Хімік в честь майбутнього свята 8 березня. Всі волейболістки отримали красиві букети квітів.

Порівняно із попереднім ігровим днем, головний тренер Хіміка Євген Ніколаєв повністю змінив склад команди. Вийшла на майданчик і добре знайома тернопільському вболівальнику Надія Кодола, яка минулого року із Галичанки перебралася до Южного. Початок гри приніс 5-тиочкову перевагу господаркам (5:0), але гості із Тернополя поступово гру вирівняли (10:10) та вийшли вперед (15:21). Незважаючи на те, що южненки практично наздогнали нашу команду, Галичанка перемогу у першій партії не віддала (22:25). Але вже друга партія принесла перемогу господаркам майданчика, які перемогли з аналогічним рахунком.

Дві наступні партії теж виграли представниці Одещини. Події на майданчику у третій та четвертій партії розгорталися однаково. Галичанка спочатку ще боролася на рівних, а потім відпускала опоненток. Символічно, але переможний удар вдався Надії Кодолі, яка залишила свою рідну команду без набраних очок у Южному. Після програшів від Хіміка у активі Галичанки залишається 18 очок.

У 13-му турі тернопільська Галичанка прийматиме вдома одеську Джінестру. Матчі відбудуться 17-18 березня у спортзалі ТНЕУ. Для підопічних Романовича ці поєдинки будуть мати вирішальне значення у боротьбі за четверте місце, яке наразі займає Джінестра, випереджаючи тернополянок на 4 очки. Нагадаємо, перші матчі у Одесі завершилися двома перемогами господарок з рахунком 3:0.