Поділля-ТНПУ-Динамо двічі розібралось із вінницьким СДЮСШ-ВНАУ-2 (+ ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Волейбол | дата: 19 02 2012

Двічі поспіль представники тернопільського району — Поділля-ТНПУ-Динамо у спорзалі тернопільського національного педагогічного університету переграли вінницький СДЮСШ-ВНАУ-2 з рахунком 3:1.

Волейбол. Перша ліга (чоловіки), 7-ий тур.

18 лютого. Поділля-ТНПУ-Динамо - СДЮСШ-ВНАУ-2 (Вінниця) 3:1 (27:25, 25:13, 23:25, 25:17)

У першому колі на майданчику вінницької команди підопічні Петра Ніколюка переграли опонентів із таким же рахунком. Вдома Поділля знову було сильнішим. Здобувши дві поспіль перемоги команда, що представляє тернопільський район закріпилася на третьому місці у турнірній таблиці.

Перша гра розпочиналася для тернопільських волейболістів не надто вдало. Можливо, хлопці перехвилювалися і почали допускати чимало помилок, якими вдало користувалися гості із Вінниці, здобувши солідну перевагу (12:18). Але з часом мандраж у Поділля пройшов і все пішло "як по маслу". Господарі майданчика зуміли наздогнати суперників (25:25) і гру перевели на тай-брейк. У волейбольній лотереї перемогу святкували тернополяни (27:25).

Друга партія і взагалі не викликала у нашої команди жодних перешкод (25:13), а от у наступній підопічні Петра Ніколюка таки дали слабину і поступилися вінничанам (23:25). Але поразка у третій партії не вплинула на загальний результат гри. Четвертий сет знову взяли волейболісти Поділля, які під кінець партії приголомшили суперника результативною серією (25:17). Отож, у першій грі Поділля святкувало перемогу (3:1).

Другий матч наші волейболісти розпочали вже без хвилювання і одразу ж взялися за справу. Стартова перевага (8:3), а згодом (20:12) переросла у перемогу в першому сеті (25:14). Важче дався другий сет, коли активніше заграли вінничани, але перемогу здобули підопічні Петра Ніколюка (25:20). Найбільш напруженим для обох команд був третій сет у якому довелося розігрувати тай-брейк. Спочатку Поділля здобуло перевагу (7:3), але суперник наздогнав (11:11). Надалі команди йшли нога в ногу (13:13, 17:17, 23:23). За рахунку (25:26) на користь СДЮСШ-ВНАУ-2 пара наших волейболістів не розібралися хто прийматиме м’яч, і він впав між ними (25:27). Як і у першій грі, третій сет взяли гості.

У рівній боротьбі розпочалася четверта партія, але згодом далася в знаки перевага Поділля, яке довело матч до закономірної перемоги (25:18). Після семи турів у активі Поділля-ТНПУ-Динамо — 18 очок і третє місце у турнірній таблиці.

Наступний матч Поділля-ТНПУ-Динамо проведе 3-4 березня. На виїзді команда протистоятиме львівському Баркому.