Поділля оступилося у Івано-Франківську

категорія: Волейбол | дата: 12 02 2012

Поділля-ТНПУ-Динамо перші офіційні матчі у 2012 році провело на виїзді у Івано-Франківську. 4-5 лютого наша команда протистояла волейбольному клубу Станіславів.

Волейбол. Перша ліга (чоловіки), 6-ий тур.

4 лютого. Станіславів (Івано-Франківськ) - Поділля-ТНПУ-Динамо 3:1 (22:25, 25:22, 25:23, 25:16)

5 лютого. Станіславів (Івано-Франківськ) - Поділля-ТНПУ-Динамо 2:3 (25:20, 25:16, 20:25, 31:33, 11:15)

У нинішньому сезоні обидві команди провели вже другу зустріч. Перша гра відбулася у Тернополі ще у першому турі. Тоді Поділля дебютувало на очах у місцевих вболівальників. У першій грі перемогу святкував Станіславів (3:2), а наступного дня господарі взяли впевнений реванш (3:0). У Івано-Франківську ситуація фактично повторилася з точністю навпаки.

У першій грі івано-франківська команда практично вирвала перемогу у Поділля. Переможець перших трьох партій випереджав суперника на 2-3 очки, а це свідчить про запеклу боротьбу на майданчику. Лише у останній партії господарі майданчика дотиснули тернополян і перемогли впевнено. Але поразка у першій грі не зламала наших волейболістів і вони наступного для перемогли.

Хоча цієї перемоги могло і не бути, адже після стартових партії підопічні Петра Ніколюка програвали 2:0. Але хлопці зібралися і взяли наступні два сети, перевівши гру у п’яту партію. Цікаво, що на тай-брейку був зафіксований незвичний для волейболу великий рахунок — 31:33. А у п’ятій партії наші земляки таки здолали івано-франківську команду та поклали собі у "кишеню" два очки.

Після шести турів у Першій лізі панує двовладдя. Барком та Новатор-2 лідирують з 21-им очком. Поділля (12 очок) — третє, четвертим йде Станіславів у якого теж 12 очок. Замикає турнірну таблицю вінницький СДЮСШ-ВНАУ-2.

У наступному турі Поділля-ТНПУ-Динамо прийматиме у Тернополі СДЮСШ-ВНАУ-2 із Вінниці. Матчі відбудуться 18-19 лютого у педагогічному університеті.