Галичанка відібрала очки у лідера (+ ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Волейбол | дата: 22 01 2012

Принципові матчі для обох команд завершилися цілком прогнозовано - дві перемоги здобула перша команда Суперліги. Але попри це відібрати очки у Волині нашим волейболісткам вдалося.

Волейбол. Жіноча Суперліга, 8-ий тур.

21 січня. Галичанка-ТНЕУ - Волинь 2:3 (19:25, 25:18, 14:25, 25:22, 8:15)

22 січня. Галичанка-ТНЕУ - Волинь 1:3 (13:25, 25:23, 15:25, 21:25)

Восьмий тур нарешті приніс тернопільській Галичанці додаткове очко у турнірній таблиці. Здобути його вдалося у важкому протистоянні із лідером - луцькою Волинню, яка у Тернополі продемонструвала доволі посередній рівень гри, але на класі двічі перемогла молодших суперниць.

Стартові хвилини поєдинку пройшли у рівній боротьбі. Волинь не стала форсувати подій та вивчала дії суперниць. Згодом підопічні Богуслава Галицького почали набирати оберти і це позначилося на рахунку (14:18). Надалі Волинь не підпускала суперниць близько і цілком справедливо перемога у партії дісталася лучанкам (19:25).

Неочікуваний "камбек" тернополянки організували у другій партії. Програючи з рахунком (4:7), Галичанка в подальшому використала всі нагоди та рахунок зрівняла (10:10). Далі — краще і у другій партії судді зафіксували перемогу наших волейболісток (25:18). Проте підопічним Романовича не вдалося продовжити переможну ходу. У третій партії волейболістки Волині повністю переграли господарок (14:25). Між цим у ігровому зіткненні постраждала нападниця Галичанки - Юлія Лонюк. Незважаючи на сильне зіткнення (Юлія зіткнулася головами із Вікторією Дельрос), волейболістка гру продовжила.

Після програного третього сету наші дівчата рук не опустили. У щільній боротьбі Галичанка зуміла вирвати перемогу у четвертому сеті (25:22) та перевести гру у "п'ятихатку". Нервовий п’ятий сет успішніше провели гості, хоча перевагу Волинь здобули лише наприкінці, коли стали помилятися наші дівчата (8:15). Отож, у першій грі переможцем стала Волинь (3:2).

Наступного для молоді тернополянки були близькими щоб повторити свій своєрідний успіх. Але, отримавши солідну перевагу, Галичанка її зберегти не зуміла і тому поплатилася за це поразкою. Слід зазначити, що у другій грі не взяла участі Юлія Лонюк, яка відчувала головні болі після зіткнення у першій грі.

Загалом недільні поєдинки майже на 100 відсотків копіювали матчі, що відбулися днем раніше. Перший сет розпочався із обміну результативними подачами, а далі Галичанка віддала ініціативу. Волинь, скориставшись невдалими діями наших волейболісток, не втратила нагоди перемогти (13:25). Але, проявивши характер, підопічні Романовича взяли другий сет у якому утримували лідерство майже зі старту (25:23). За традицією, третю партію ми знову віддали гостям (15:25).

Розв'язка настала у четвертій партії. Спершу тернополянки приголомшили лучанок ривком у шість очок (7:1). Але кілька помилок та незлагоджені дії на прийомі призвели до того, що більш досвідчені волейболістки із Луцька наздогнали, а згодом і випередили господарок (21:25). Остаточний результат гри - 3:1 на користь луцької команди, яка залишається на першому місці у турнірній таблиці Суперліги. Галичанка наразі — остання.