категорія: Волейбол | дата: 16 01 2012

Лідери, які повернулися до складу Галичанки після травм (Хилюк та Дельрос), однозначно, підсилили гру. Але на загальний результат цей фактор вплинути не зумів.

День перший

14 січня. Галичанка - Сєвєродончанка 1:3 (18:25, 20:25, 25:22, 20:25)

Перша гра розпочалася із вдалої партії для наших гостей із Сєвєродонецька. Підопічні Володимира Бузаєва захопили лідерство зі стартових подач у партії і вже  до завершення не дозволили тернополянкам наздогнати себе. Хоча наприкінці стартового сету волейболістки Галичанки були близькими до того, щоб впритул наблизитися до суперниць (17:19), але згодом перевага Сєвєродончанки почала зростати і, як наслідок, поразка у першій партії із різницею у 7 м'ячів.

Невтішною для підопічних Андрія Романовича була і наступна партія у якій наші дівчата програли (20:25). Надія у серцях вболівальників зажевріла після третього сету. Хороша гра капітана команди Тетяни Хилюк та вдалі дії на блоці дозволили Галичанці піти у відрив (18:13), але згодом гості скоротили відставання до одного очка (21:20). Та все ж свого тернополянки не віддали і встановили рахунок по партіях - 2:1.

На жаль, вигравши третій сет, наша команда не змогла переламати хід поєдинку на власну користь. Тому у заключному сеті особливих шансів у господарок майданчика не було. Закономірно, що перемогу здобули волейболістки Сєвєродончанки.

День другий

15 січня. Галичанка - Сєвєродончанка 1:3 (25:22, 15:25, 21:25, 19:25)

Наступного дня наші дівчата показали куди кращу гру, у порівнянні із першим поєдинком. Та все ж результат, який зафіксували арбітри був незмінним. У першій партії несподівано Галичанка взяла гору, але одразу ж після цього повністю провалила другий сет. Сєвєродончанка пішла у неймовірний відрив (9:21), хоча після цього тернополянки намагалися врятувати ситуацію, але марно.

У наступних двох партіях перемогу святкували теж наші суперниці. І хоча молоді волейболістки з Тернополя старалися не поступатися більш досвідченим суперницям, але клас взяв своє. Нашу команду підвели перш за все кінцівки партій, коли дівчата почали допускати чимало прикрих помилок.

Обидва програші залишили Галичанку на останньому місці у турнірній таблиці Суперліги. Провівши 12 поєдинків, підопічні Романовича набрали лише сім очок.

Наступний матч у рамках Суперліги Галичанка знову проведе вдома. 21-22 січня суперником буде лідер - луцька Волинь. Матчі розпочнуться о 17.00 та 11.00.