Галичанка-Керкінітіда: для перемоги знадобилося дві "п'ятихатки" (+ ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Волейбол | дата: 26 02 2012
Галичанка-Керкінітіда: для перемоги знадобилося дві

Тернопільська Галичанка в 11-му турі жіночої Суперліги на власному майданчику двічі обіграла Керкінітіду із Криму. У двох матчах команди провели десять партій.

Волейбол. Жіноча Суперліга, 11-ий тур.

25 лютого. Галичанка-ТНЕУ - Керкінітіда (Євпаторія) 3:2 (22:25, 25:16, 12:25, 25:20, 17:15)

Гра проти Керкінітіди для підопічних Андрія Романовича мала важливе значення у контексті боротьби за четверте місце у чемпіонаті, яке дозволяє поборотися за медалі. Саме команда із Євпаторії є одним із двох головних конкурентів Галичанки. Перші матчі у Криму переможця не виявили (3:2, 2:3). У Тернополі глядачам теж довелося спостерігати максимальну кількість можливих партій.

Перша гра для тернополянок розпочалася не надто вдало. Суперниці заволоділи ініціативою (2:5), а згодом (3:10). Поступово дії наших волейболісток почали налагоджуватися (16:19), але гості своєї переваги не втратили і у першому сеті здобули перемогу (22:25). Наступний сет команди розпочали рівно (6:6), але надалі Галичанка почала діяти активніше і це принесло свій результат, адже господарки вирвалися вперед (22:14) та без труднощів довели партію до перемоги (25:16).

Третій сет у першому протистоянні повністю виграли підопічні Леоніда Хричова. Галичанка так і не змогла взяти гру під контроль і, як наслідок, провалила партію (12:25). На щастя, вже у наступному сеті тернопільська команда знайшла у собі сили і нав’язала суперницям боротьбу. Перемогу вдалося здобути завдяки вдалій грі у кінцівці сету (25:20). Щоб визначити переможця першої гри командам довелося змагатися у заключному п’ятому сеті. Наші дівчата помітно перенервували і цим скористалися волейболістки Керкінітіди, які вийшли вперед (3:7). Але молодим "галичанкам" вдалося відшукати у собі сили та не лише зрівняти рахунок (14:14), але й виграти на тай-брейку (17:15).

Другий матч можна сміливо назвати "матчем невикористаних можливостей", адже коли Галичанці залишався один крок до перемоги — команда втратила величезну перевагу і знову ж таки довелося "вигризати" перемогу у п’ятій партії. Початок гри виграли господарки і це стало наслідком перемоги у першій партії (25:22). Ще легше далася підопічним Романовича друга партія у якій Керкінітіда поступилася (25:16). У господарок вдалі дії демонстрували молоді надії волейболу — Рубан та Биценко. На звично високому рівні діяли Щур та Хилюк. Варто також відмітити прогрес у грі Анни Реви, яка у попередніх матчах демонструвала дуже невдалі дії. Цього разу дівчина не допускала грубих помилок та діяла уважніше.

Переламною у грі стала третя партія. Волейболістки Галичанки, відчуваючи близькість тріумфу — розслабилися і отримали "на горіхи" від міцної команди із Євпаторії. За рахунку (22:22) гості взяли три поспіль очки та одну партію відіграли (22:25). На початку четвертого сету Галичанка спробувала діяти агресивно, але поступово Керкінітіда взяла гру у свої руки та перевела гру у п’ятий сет (17:25). Не врятував від "п'ятихатки" вихід у складі Галичанки "джокера" Ганни Козаченко.

Як і минулої гри, Галичанка спочатку відпустила суперниць у рахунку, але згодом надолужила і таки здобула другу поспіль перемогу над євпаторійками (15:12). Після одинадцятого туру Галичанка вибралася на п’яте місце у турнірній таблиці Суперліги, набравши 18 очок, стільки ж — у Керкінітіди. Тепер до четвертого місця підопічним Андрія Романовича не вистачає чотирьох очок, а це за волейбольними мірками відстань невелика. Допомогла у цьому одеська Джінестра, яка невдало провела матчі у Сєвєродонецьку.

Наступні матчі тернопільська проведе на виїзді у Южному — 3-4 березня. Підопічні Романовича завітають на гру до чинного чемпіона — Хіміка, який лідирує у чемпіонаті. Перші матчі у Тернополі завершилися впевненою перемогою чемпіонок (0:3, 0:3).