Поділля: перемога та поразка у Львові

категорія: Волейбол | дата: 08 03 2012

У Львові наше Поділля-ТНПУ-Динамо провело два поєдинки проти місцевого Баркому. У перший день тернополяни виграли у п’ятій партії, а наступного дня програли "всуху".

Волейбол. Перша ліга (чоловіки), 8-ий тур.

3 березня. Барком (Львів) - Поділля-ТНПУ-Динамо 2:3 (23:25, 21:25, 25:19, 25:20, 11:15)

4 березня. Барком (Львів) - Поділля-ТНПУ-Динамо 3:0 (25:17, 25:13, 25:19)

Перший поєдинок у Львові тривав майже дві години та забрав у команд чимало сил. Для визначення переможця гри суперникам довелося провести всі п’ять сетів. Хоча після перших двох партії величезні шанси на перемогу були у волейболістів Поділля.

Підопічні Ніколюка у важкій боротьбі вирвали перемогу у першому сеті з відривом всього лише у два очки (23:25). Друга партія теж принесла результат на користь гостей (21:25). Але саме у цей час львівський Барком "прокинувся" і взяв дві поспіль партії. Тож розігрувати три очки командам довелося у п’ятому сеті, який завершився з рахунком (11:15) на користь гостей із Тернополя. Саме наші волейболісти отримали два очки, а суперник задовольнився одним балом.

Для визначення переможця наступного матчу знадобилося всього лише три партії. На жаль, вони принесли перемогу львівському Баркому. Схоже, що наше Поділля задля перемоги у попередній грі витратило чимало сил, яких забракло у неділю. Львів'яни у кожному із сетів демонстрували кращу гру. Особливо це було помітно у другому сеті, який завершився на користь господарів із 12-ти очковою перевагою. Отож, результатом другого протистояння стала перемога господарів (3:0).

Після 8-ми турів у Першій лізі Поділля-ТНПУ-Динамо посідає третє місце у турнірній таблиці (20 очок). Попереду з 26 очками — Барком та хмельницький Новатор-2. Для того, щоб потрапили у фінал чотирьох та поборотися за перше місце нашій команді у наступному турі потрібно двічі обігрувати хмельничан та сподіватися, що вони у заключному турі програють у Івано-Франківську.

9-ий тур Першої ліги Поділля-ТНПУ-Динамо, що представляє Тернопільський район проведе вдома 24-25 березня. Суперником буде хмельницький Новатор-2-Прикордонник.