Про нас
увійти

У Тернополі хочуть провести чемпіонат України з хокею (+ ВІДЕО)

категорія: Командні види | дата: 26 04 2012
У Тернополі хочуть провести чемпіонат України з хокею (+ ВІДЕО)

Провести всеукраїнський чемпіонат з хокею на Тернопільському ставі взимку хоче група місцевих ентузіастів. Любителі хокею подали на конкурс заявку, де виклали свій план проведення таких змагань.

— У нас з'явилася ідея провести чемпіонат на зразок американського, — розповідає один з ініціаторів Георгій Хвічія-Дуве. Він — воротар тернопільської хокейної команди Галицькі Ведмеді. Ми знаємо, що у США щороку організовують чемпіонати з хокею на водоймах. Вони дуже масштабні, у них беруть участь понад 1500 людей. Змагаються як чоловічі, так і жіночі й дитячі команди. У Європі нічого подібного немає.

Організатори планують запросити до Тернополя 32 команди, по шестеро учасників у кожній. Більшість очікують із Західної України.

— Масштаб чемпіонату з хокею — приблизно такий же, як змагання з водномоторного спорту, які торік відбулися у Тернополі, — каже співрозмовник. — Ми плануємо, що на змаганнях будуть присутніми більше тисячі людей. 200 з них — гравці команд, також з ними приїдуть уболівальники. За змаганнями спостерігатимуть не менше 400-500 глядачів, буде 6 ковзанок площею 40x20 метрів.

Організатори подбають про зручності. Під час чемпіонату біля Ставу встановлять біотуалети, намети з їжею та напоями, роздягалки.

Наразі триває загальноукраїнський конкурс від "Нескафе" на кращий соціальний, творчий та бізнеспроект. Тож тернополяни теж подали заявку на участь у ньому. Переможці проекту у кожній з номінацій отримають по 100 тисяч гривень на втілення своєї ідеї, каже співрозмовник.

— Цей конкурс проводять уже четвертий рік поспіль, — продовжує співрозмовник. — Ми надіслали проект, в якому докладно написали, як використаємо отримані кошти. Якщо виграємо, то вже цієї зими проведемо всеукраїнський, а згодом навіть міжнародний чемпіонат із хокею.

З ідеєю тернополян можна ознайомитись на сайті "Нескафе" за адресою: www.ideax-nescafe.com.ua/ideas/yellow/nova-traditsiya_-hokey-na-oz. Конкурс проходитиме у кілька етапів. Перший тур стартував 2 квітня і завершився учора, 27 квітня. Наступний - триватиме до 14 травня. Фінал можна буде побачити на телеканалі MTV.

— Цей проект — соціальний, наша мета — не заробити, а посприяти розвитку хокею в Україні і Тернополі зокрема, — підсумовує співрозмовник. — Я і мої друзі-ініціатори чемпіонату — за здоровий спосіб життя. Ми бачимо, як позитивно впливає на людей спорт, тому хочемо якнайбільше молоді залучити до нього.

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook