Родзинкою "Кубка Галичини" з регбі-7 буде жіночий поєдинок-дербі
![Родзинкою](http://sports.te.ua/upload/news/a925babf28e4a621ca86422ef9cdeaf44f75c6faf1e62.jpg)
1 квітня 2012 року в місті Тернополі відбудеться Відкритий чемпіонат Тернопільської області з регбі-7 "Кубок Галичини". Змагання розпочнуться об 11:00 за адресою М. Тернопіль, вул. Живова 15-а, стадіон за ТЦ "Орнава".
Своє бажання взяти участь в турнірі виявили команди із сусідніх областей: Львівської, Хмельницької, Рівненської та Івано-Франківської. Крім того на турнірі пройде перший поєдинок-дербі між жіночими командами Тернополя та Кременця. пише Регбі Українською.
Організатор турніру — Федерація регбі Тернопільської області запрошує усіх бажаючих прийти і познайомитися із видовищним спортом регбі-7 та підтримати свої команди.