Про нас
увійти

Хокеїсти з Вінниці накидали тернополянам 28 шайб (+ ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Командні види | дата: 20 03 2012
Хокеїсти з Вінниці накидали тернополянам 28 шайб (+ ФОТО, ВІДЕО)

Дві команди з Тернополя — Подоляни та Галицькі Ведмеді по черзі зіграли проти найсильнішої команди РХЛ — Вінницьких Гайдамак, які підсилилися четвіркою гравців із Професійної хокейної ліги. Поєдинки відбулися 17 березня у ТРЦ "Подоляни".

Першими на майданчик вийшли Подоляни та Вінницькі Гайдамаки. Одразу ж вінничани взялися за справу та почали засипати нашого голкіпера шайбами. Тернополянам лише двічі вдалося завершити свої атаки успішно, а гості засмутили хокеїстів Подолян 13 разів. Отож, перша гра завершилася з рахунком (2:13) на користь Вінницьких Гайдамак.

Наступними під "вінницький каток" потрапили хокеїсти Галицьких Ведмедів. Господарі були вимушені лише захищатися та інколи проводили контратаки. А вінницька команда продовжувала домінувати та забивати у наші ворота. По завершенні третього періоду судді зафіксували результат (4:15).

— Оцінити гру Подолян чи Ведмедів важко, комада Вінницькі Гайдамаки значно вища по рівню підготовки. Для мене, як для воротаря це було справжне випробування сил і навиків, — коментує результат гри Георгій Хвічія-Дуве, воротар Галицьких Ведмедів. — Вся гра відбувалась практично на нашій половині площадки, тобто у захисті та інколи виривались у контратаки — навантаження на воротарську бригаду було дуже великим. Це виликий досвід для тернопільських команд, сподіваюсь ми використаєм його для того щоб покращити нашу гру у другому колі.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook