Про нас
увійти

У Тернополі в хокеї відсутня перспектива

категорія: Командні види | дата: 05 02 2012
У Тернополі в хокеї відсутня перспектива

У Тернополі в хокеї відсутня перспектива Шансів стати відомим хокеїстом у Тернополі небагато. У місті немає навіть мінімальної бази для тренувань та й самих тренерів. Сама ж обласна федерація хокею була створена у Тернополі з перспективною подальшого фінансування, однак значних вливань цей вид спорту не отримав. Практично з моменту заснування федерація існує лише де-юре.

– Федерація хокею України була створена п’ять років тому. Її головою було рекомендовано створити подібні федерації в усіх обласних центрах, оскільки передбачалася державна програма по фінансуванню будівництва льодових палаців, – розповідає голова федерації хокею Тернопільщини Сергій Надал. – Тоді федерацію хокею України очолював Анатолій Брезвін, який був керівником податкової служби. Він запропонував головам федерацій на місцях вирішити питання з земельними ділянкам, а зі свого боку федерація України обіцяла знайти фінансовий ресурс для будівництва. Тоді ми з Миколою Гринюком (на той час –голова податкової адміністрації області – авт.) звернулися до міського голови Романа Заставного з даною пропозицією. Він погодився, мовляв, якщо буде фінансування, то земельну ділянку місто готове виділити.

Далі активної діяльності Тернопільська федерація не вела. Вона мала більше декларативний характер.

– Ефективно федерація працювала лише два роки тому, коли ми допомагали тернопільським командам, які брали участь у хокейних іграх. Тоді федерація організувала перевезення та виділила часткове фінансування. Більше активної діяльності не було, тому що на сьогодні у Тернополі навіть немає гуртка з хокею, – каже Сергій Надал.

Пан Надал припускає, що тернополян зацікавив би такий вид спорту, однак у місті немає можливості для тренування. До того ж, є проблема з тренерами. Зараз управління молоді та спорту ТМР співпрацює з аналогічною структурою ОДА з метою ввести посаду тренера з хокею в одній зі спортивних шкіл. Якщо з останньою проблемою перспектива вимальовується, то з полем для тренування ситуація значно гірша. Наразі немає ініціативної людини, яка б могла зайнятися таким проектом, каже Сергій Надал.

Джерело: Номер Один

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook