Подоляни зіграли внічию, Галицькі Ведмеді програли вдруге

категорія: Командні види | дата: 01 12 2011

У Тернополі, хокеїсти Подолян приймали команду Нетішин із Хмельниччини. А наші Галицькі Ведмеді у Хмельницькому провели матч проти місцевого Проскурова.

26 листопада свій поєдинок провела хокейна команда Подоляни. Вдома наші земляки приймали суперників із сусідньої хмельницької області - Нетішин. Заледве гра встигла розпочатися, як вже на 1-ій хвилині Подоляни закинули у ворота суперників шайбу - 1:0. Не пройшло й двох хвилин, як тернополяни кидком із середньої дистанції подвоїли рахунок - 2:0. Втім, ще у першому періоді гравець Нетішина обікрав хокеїста Подолян та точним кидком скоротив відставання у рахунку - 2:1. Вдалу гру демонстрував голкіпер Подолян, який дуже часто рятував свою команду. Загалом протягом гри краще діяли хокеїсти Нетішина.

Після двох періодів рахунок залишався незмінним - 2:1. А далі розпочалося найцікавіше. Сольний прохід хокеїста Нетішина - шайба у воротах Подолян - 2:2. Проте на взяття власних воріт, тернополяни швидко відповіли двома шайбами у чужі - 4:2. Втім, за п’ять хвилин до завершення гри, гості із Хмельниччини влаштували собі справжнє свято, закинувши у наші ворота дві шайби. Таким чином арбітр матчу зафіксував нічийний результат - 4:4.

У неділю, 27 листопада у Хмельницькому на лід вийшла ще одна тернопільська команда - Галицькі Ведмеді. Наші хокеїсти протистояли дуже сильному супернику - команді Проскурів. Ведмеді мали всі шанси, щоб виграти. Тернополяни по ходу матчу вигравали із рахунком 2:0, а згодом 4:2. Проте хмельничани зуміли взяти ініціативу у свої руки та переламали хід гри. Результат матчу - 8:4 на користь Проскурова. Для Галицьких Ведмедів ця поразка стала другою поспіль. У минулому турі наші хокеїсти поступилися житомирському Спартаку (3:2).