Галицькі Ведмеді програли житомирському Спартаку з рахунком 3:2

категорія: Командні види | дата: 22 11 2011

Після перемоги у першому турі над Подолянами 3:2, Галицькі Ведмеді у турі другому поступилися з аналогічним рахунком житомирському Спартаку.

Наші хокеїсти проти Спартака зіграли у сусідньому обласному центрі - Хмельницькому. Шайби у складі Галицьких Ведмедів закидали А. Логін та А. Кондратьєв. У першому періоді тернополянам відверто не щастило - гра не вдавалася. Саме тоді Галицькі Ведмеді й пропустили три фатальні шайби. Суперники із Житомира діяли жорстко по відношенні до наших гравців. А воротар суперників кілька разів відзначився зухвалими порадами в сторону Ведмедів.

За це він поплатився у другому періоді, коли тернопільські хокеїсти протягом однієї хвилини двічі вразили ворота Спартака. Третій та четвертий періоди теж пройшли під диктовку наших хокеїстів, але суперники не дозволили Галицьким Ведмедям переламати хід гри та здобути перемогу. Також слід відзначити, що у третьому періоді між командами виникла невелика потасовка.
Поки що важко прогнозувати, як проведуть Галицькі Ведмеді свої наступні матчі, адже сезон лише починається. Наразі відсутні кілька ключових гравців команди, які почнуть тренуватися не раніше, ніж через два тижні.

Днями хокейна команда Галицькі Ведмеді відсвяткувала 3-річчя. Сайт Спорт Тернопільщини вітає команду із Днем народження та бажає нових перемог та досягнень!