Гравці Терену взяли участь у благодійній акції (ВІДЕО)
категорія: Командні види | дата: 06 10 2013
![Гравці Терену взяли участь у благодійній акції (ВІДЕО)](http://sports.te.ua/upload/news/7a870d6fb3a5d6c6cff83288175c6a005251860f335d1.jpg)
Гравці регбійної команди Терен взяли участь у благодійній акції "Біг заради життя", мета якої полягала у збиранні коштів для закупівлі медичного обладнання для Тернопільської обласної клінічної лікарні, повідомляє сайт РК Терен.
Таким чином тернопільські регбісти, як вже склалося традиційно перед турнірами, а цього разі після повернення з фінального етапу вищої ліги чемпіонату України з регбі-7, долучилися до соціального життя міста Тернополя.