Про нас
увійти

РК Терен взяв участь у комерційному турнірі

категорія: Командні види | дата: 07 08 2013
РК Терен взяв участь у комерційному турнірі

3 серпня у Кам'янець-Подільському відбувся комерційний турнір з регбі-7. Позмагатися вирушила і команда з Тернополя.

РК Терен, нагадаємо, бере участь у Вищій лізі з регбі-7. Другий етап цих змагань відбудеться у вересні. А у рамках підготовки до офіційних турнірів, тернопільські регбісти прийняли пропозицію організаторів кубка Кам'янець-Подільського.

— Цей турнір ми розглядали, як один із етапів підготовки команди, — розповів капітан Терену Володимир Крутовський. — Турнір — відкритий, товариський, а тому ні до чого нас не зобов'язував. Саме тому ми вивезли туди молодих гравців. З основного складу Терена зіграли лише Володимир Івасюк та Дмитро Підгрушний. Решта — недосвідчені регбісти.

Суперниками Терена були навіть команди Суперліги — хмельницький Оболонь-Університет та одеська Академія. Також за кубок змагалися івано-франківський Роланд, Рівне-ДЮСШ-4, хмельницький Буревісник та Тигри Донбасу з Донецька. Саме з Тиграми тернополяни розіграли 6-7-ме місце і з рахунком (14:12) гравці Терену поступилися.

— Грати доводилося із лідерами українського регбі, — коментує результат команди Володимир Крутовський. — Ми задоволені, що наші молоді гравці набули певного досвіду і це найголовніше. Попереду у нас — підготовка до офіційних турнірів, які відбудуться вже у вересні.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook