Про нас
увійти

Дмитро Підгрушний: "За призові місця битися не будемо, але боротьбу нав'яжіть всім"

категорія: Командні види | дата: 19 02 2013
Дмитро Підгрушний:

Нападаючий третьої лінії тернопільського Терена поділився своїми враженнями від гри його команди на 2-му етапі зимової першості України з регбі-15.

— Я задоволений тим, як ми зіграли. У нас багато молодих гравців і половина команди тренується не більше одного-двох місяців, а до прикладу африканський легіонер Терена Майкл і зовсім тільки до нас приєднався і провів всього пару тренувань. Тому претензій до гравців немає. Є певний коефіцієнт браку у діях на полі, але це від браку ігрової практики. Тим не менш, всі викладаються на 100%, хлопці молодці, — сказав він.

Також "вісімка" Терена розповів про завдання на сезон.

— Швидше за все, за призові місця ми боротимемося не будемо. Рівень нашої підготовки поки не дозволяє складати конкуренцію лідерам. Безумовно, ми будемо нав'язувати боротьбу в кожному матчі, але як показав, тур у Львові, змагатися, наприклад з Соколом на рівних нам буде складно. В той же час я впевнений, що з командами нашого рівня, ми виступимо більш ніж гідно, — зауважив Дмитро Підгрушний.

Відзначимо, що після двох турів зимової першості України з регбі-15, серед команд Західного регіону, тернопільський Терен йде на 3-ому місці в загальному заліку, маючи в своєму активі 6 очок.

Джерело: РК Кредо

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook