Про нас
увійти

Тернопільські регбісти кидають виклик депутатам

категорія: Командні види | дата: 06 02 2013
Тернопільські регбісти кидають виклик депутатам

Тернопільський регбійний клуб Терен розпочинає акцію під назвою "Запроси депутата на тренування".

До акції запрошуються депутати різних рівнів незалежно від їх політичної приналежності. Мета заходу — популяризація регбі. Акція полягатиме в активній чи пасивній, тобто спотеріганням, участі обранців у тренувальному процесі з регбі. На запитання редакції інтернет-ресурсу Регбі Українською відповідав організатор акції Володимир Курило.

— На яку кількість народних обранців Ви розраховуєте?

— Про конкретну кількість депутатів мови поки що не йде, але про бажання взяти участь в заході заявили кілька депутатів Тернопільської обласної та міської рад. В ідеалі хотілося, щоб участь у тренуванні або принаймні поспостерігали за процесом всі депутати Тернопільської міської ради та обласної ради, а також народні депутати від Тернопільщини. Але треба бути реалістом і варто розуміти, що це нереально, оскільки депутати працюють і їм інколи ніколи відвідувати такі заходи.

— Чи можете Ви назвати прізвища когось із депутаті, які планують прийти до Вас на тренування?

— Одним із перших хто відгукнувся і планує ціле тренування провести з нами є депутат Тернопільської обласної ради — Степан Барна, і саме від його бажання та ініціативи зародилася ідея такої акції.

— В чому суть Вашої акції?

— Ми (РК Терен) хочемо щоб побільше громадськості познайомилися з таким видом спорту як регбі, щоб в подальшому можна було більше чоловіків залучати до нього. А участь в тренувальному процесі депутатів буде стимулом для нових прихильників цього спорту зайнятися ним.

— Бажаємо успіхів і щоб мета досягла свого результату!

— Дуже на дякую і будемо на це сподіватися.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook