Про нас
увійти

РК Терен повернувся до класичного регбі

категорія: Командні види | дата: 27 01 2013
РК Терен повернувся до класичного регбі

27 січня у Львові відбулися матчі 1-го туру зимового чемпіонату Західної України з регбі-15.

Разом із тернопільським Тереном участь у цих змаганнях беруть три команди зі Львова — Батяри, Сокіл та Політехнік. Через труднощі із фінансуванням не змогли позмагатися колективи з Івано-Франківська та Хмельницького.

У першому турі Терен провів два матчі, але обидва програв. Спочатку наша команда поступилася Батярам (5:0), а потім Соколу — (25:0). Другий тур за попередньою інформацією відбудеться на початку лютого у Івано-Франківську.

— Хороша ідея з проведенням чемпіонату, — розповів капітан РК Терен Володимир Крутовський. — Хлопці після свят дещо призабули про м'яч. Погодні умови сьогодні були чудові — мінус 5 і сонечко. Незважаючи на слизьке поле і м'яч, хлопці мали змогу дещо пригадати, відпрацювати позиційні моменти, підтримати фізичну та ігрову форму. Гадаю що такі матчі потрібно проводити на постійній основі, адже ігрова практика потрібна завжди. Ми плануємо заявитись на змагання у Вищій лізі. Єдина проблема — кошти. Якщо Тернопільська міська рада посприяє в цьому питанні — обов'язково візьмемо участь в чемпіонаті.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook