У фінальному етапі чемпіонату України з регбіліг у Тернополі перемогли харків'яни
![У фінальному етапі чемпіонату України з регбіліг у Тернополі перемогли харків'яни](http://sports.te.ua/upload/news/57ad0f1cddd0e4fac36d5d30001521325d806c8ec793e.jpg)
Чотири регбійні команди 15 вересня на Тернопільському міському стадіоні взяли участь у четвертому вирішальному етапі Суперліги з регбіліг, повідомляє 20 хвилин.
Глядачі побачили шість видовищних поєдинків за підсумками яких визначилися призери сезону. З абсолютним результатом чемпіоном Суперліги стала харківська команда Legio XII, яка виграла усі три матчі туру.
Друге місце у львівських тигрів - Lviv Tigers. А бронзові нагороди вдалося здобути тернополянам - команді West Giants. Наші земляки у домашньому турі отримали перемогу, нічию та поразку. На четвертій позиції сезон завершили регбісти зі столиці - KyiV Rhinos.
Додамо, що загалом протягом сезону відбулися чотири етапи Суперліги. У Тернополі такі змагання пройшли вперше.