Про нас
увійти

Дмитро Підгрушний: "Сніг і мороз не перепона для регбі"

категорія: Командні види | дата: 17 12 2012
Дмитро Підгрушний:

В Україні наступила довго зимова пауза в регбійних чемпіонатах, але не дивлячись на суворий мороз та сніг, більшість команд продовжує тренуватись та поступово готуватись вже до нової — весняної частини, коли на полях знову з’являться гравці "овального м’яча".

Так на базі Тернопільського національного економічного університету проходять тренування РК Терен в рамках підготовки до весняної частини Вищої ліги з регбі-15 та етапів з регбі-7. Команда складається з гравців різного віку та роду занять, разом більшість складають звичайно студенти. Декількома словами про підготовку і регбі в цілому з нами поділився один з лідерів клубу Терен, рідний брат призерки кубку Світу з біатлону Олени Підгрушної, Дмитро Підгрушний.

— Діма, для початку з актуального, як Вам тренується в таких погодних умовах, так я відомо більшість занять проходить під відкритим небом?

— Тренування проходять прекрасно. Буває звичайно холодно, але ми стараємось зараз проводити динамічні тренування, працювати над витривалістю та загальною фізичною готовністю, тому не встигаєш змерзнути. Окремо хочеться подякувати адміністрації ТНЕУ за надання нам таких умов тренування. Гадаю, що у цьому ВУЗі велика перспектива розвитку цього спорту.

— А ось ти? Чому саме регбі, чому не біатлон, як сестра?

— Мені завжди подобались контактні види спорту, де багато єдиноборств. При цьому з дитинства тянуло до командних видів спорту. Регбі — це ідеальна суміш справжньої чоловічої боротьби, яка сама по собі нічого не вартує, якщо не має командної взаємодії.

— Разом з тим, регбі набагато менш популярний вид спорту, а ніж той таки біатлон.

— Так, але надіюсь, що це тимчасово. У більшості європейських країн, регбі надзвичайно популярне. Для прикладу матчі англійської ліги з регбі збирають більше глядачів на стадіонах, ніж матчі англійської Прем’єр ліги з футболу. А у Франції, Уельсі, Шотландії, Ірландії регбі офіційно спорт номер один.

— У чому ж на Вашу думку така розбіжність в уподобаннях між нашими країнами?

— Тяжко сказати. Не хочу здатись грубим, але мені здається це проблема нашої молоді. Більшість молодих людей віддає перевагу проведенню часу в інтернеті, замість того, що б зайнятись спортом. Це не правильно. Тому закликаю усіх- йдіть в зали, займайтесь спортом. Особливо регбі.

— Які цілі ставить Терен перед собою навесні?

— Ми повертаємось після паузи в чемпіонат Вищої ліги, тому головна ціль — гідно виступити. Награвати нову команду. У нас багато поповнень, молодих гравців — студентів, надіємось, що стане ще більше, тому головне зіграти та реалізувати все те, що прагнемо напрацювати на тренуванні.

— В регбі-7 Терен минулого року виступив доволі успішно. Як плануєте цього року?

— Звичайно прагнемо покращити минулорічний результат. Тобто потрапити в трійку і вийти у фінальну частину.

— На завершення розкажіть якийсь кумедний випадок з тренування чи гри?

— Ой, їх багато. У нас дуже веселий та дружній колектив. Приходьте на тренування — самі в цьому переконаєтесь.

Джерело: Регбі Українською

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook