Про нас
увійти

В Тернополі проведуть змагання "Хокей на озері"

категорія: Командні види | дата: 12 12 2012
В Тернополі проведуть змагання

За ініціативи групи шанувальників хокею м. Тернополя та підтримки Тернопільської міської ради 26-27 січня 2013 пройдуть змагання "Хокей на озері".

З метою підготовки та проведення змагань міський голова Тернополя Сергій Надал підписав розпорядження про створення організаційного комітету.

— Змагання за правилами "Хокей на озері" ми плануємо в Тернополі проводити щорічно. Зручне географічне розташування нашого міста і розміри озера дозволяють робити амбіційні плани розвитку даного проекту. Важливо, що ми використовуємо наш став не лише влітку для водно-моторних змагань, але й взимку, — зазначив міський голова Сергій Надал.

Змагання "Хокей на озері" — це різновид класичного хокею, але з декількома важливими відмінностями: відсутні борти, що захищають, немає воротарів і гра проводиться на відкритому повітрі, на замерзлому озері чи річці. Спрощені правила направлені на зменшення силової боротьби і сили кидків, збільшення вміння володіння шайбою, передачі чіткого пасу і високого навику катання на ковзанах. Ці чинники дають змогу відчути, що таке хокей з шайбою і не потребують повного комплекту дорогої амуніції. Це дає можливість залучити більше молоді в спорт, показавши їм, що є доступні форми хокею. Так роблять в Північній Америці на змаганнях "U.S. POND HOCKEY CHAMPIONSHIP". Про популярність змагань свідчить їх грандіозність: більше ніж 1500 учасників, які грають на 25 льодових майданчиках.

За словами організатора проекту Георгія Ревазовича, цієї зими планується провести змагання на чотирьох спеціально підготовлених хокейних майданчиках для 16 команд (100 учасників).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook