Про нас
увійти

Тернопільські хокеїсти на Львівщині виграли двічі

категорія: Командні види | дата: 16 10 2012
Тернопільські хокеїсти на Львівщині виграли двічі

Хокейна команда з Тернополя — Подоляни-Юніор взяла участь у матчевій зустрічі проти ХК Новояворівськ. І там — двічі перемогла суперників.

До Новояворівська, що на Львівщині, наша команда минулого тижня вирушила двома віковими групами, які за чергою зіграли проти місцевої команди. Молодші хокеїсти — до 12 років — не мали жодних проблем зі своїми однолітками. Перемогли з розгромним рахунком (11:1).

— Ми грали впевнено, а тому перемога не здивувала, — каже тренер Подолян Леонід Шило. — Перед матчами наші юніори відвідали гру Професійної хокейної ліги між "Беркутом" і "Левами". Хлопці подивилися, як грають на всеукраїнському рівні, і це, безумовно, надало їм наснаги та досвіду.

Тренер у складі молодшої команди відмітив гру Валентина і Тараса Муринів, Назара Чубака, Віталія Цуприка, Віталія Федуника, Дмитра Коваля, а також голкіпера Максима Дуве.

— У матчі старших вікових груп за нашу команду теж грав воротар Максим Дуве, — пояснює тренер. — Але він за браком ігрової практики змерз на льоду. Тому після другого періоду ми програвали з рахунком (6:3).

За словами тренера, його підопічні зуміли переламати хід гри. В останніх періодах воротар зігрівся, а його партнери забили суперникам чотири голи поспіль. Таким чином старша команда Подоляни-Юніор перемогла Новояворівськ з рахунком (7:6). Вдалі дії у цій грі показали наші хокеїсти: Юрій Новак, Олег Іванишин, Олександр Хамко, Назар Стецько, Андрій Глухий і Леонід Нюня. Допомагали їм і молодші партнери — Валентин Мурин і Назар Чубак.

З організацією поїздки тернопільським хокеїстам допомогли керівники торгово-розважального центру "Подоляни" та благодійний фонд "Подоляни", пише 20 хвилин.

— Частина юніорського складу "Подолян" братиме участь у чемпіонаті області з хокею, — додає Леонід Шило. — Ми також запрошуємо дітей у секцію хокею. Вона діє у льодовому центрі "Ескімос". Окрім того, працює секція фігурного катання, де охочих навчають майстри спорту.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook