Про нас
увійти | реєстрація

Кременчани взяли участь у Кубку Закарпаття 2018 із зимового регбі

категорія: Командні види | дата: 11 01 2018 | переглядів: 224
Кременчани взяли участь у Кубку Закарпаття 2018 із зимового регбі

Понад 350 км відстані подолали наші земляки, щоб взяти участь у щорічних змаганнях із РЕГБІ на Кубок Закарпаття, до слова, - у цьому році у статусі Міжнародного.

Ігри проводилися у трьох вікових категоріях, а саме: дорослі - жінки, дорослі - чоловіки та юніори до 13 років (U 13). Кременчани боролися у групах чоловіки та жінки дорослі. Попри статус зимового регбі, нашій дружині довелося змагатися весь ігровий день під акомпонент рівномірного дощу. Доросла чоловіча команда із РЕГБІ впевнено перемогла команду зі Словаччини у вибірковому етапі змагань. З бойовою нічиєю розійшлися з командою м. Ужгород (15:15)...і поступилися команді м. Покровськ ( Донецька обл.). Боровшись за 3-4 місце наші козаки посіли 4 із 8 команд.

З жіночою командою все просто - МИ ПЕРШІ!!! Честь команди Кременецької ДЮСШ відстоювали студентки КОГПА, ДНЗ "КПЛ" та учні ЗОШ № 1, Ліцею ім. У. Самчука.

За дорослу чоловічу команду виборювали перемоги представники Кременецької ДСНС України, національної поліції України і просто спортсмени. У складі команди неодноразово проявив себе і Чемпіон Європи з армспорту - Вадим Стецюк.

Джерело: Тернопільська ОР

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись