Про нас
увійти

Тернопільські регбісти повернулися додому з бронзою

категорія: Командні види | дата: 11 06 2012
Тернопільські регбісти повернулися додому з бронзою

10 червня в місті Хмельницькому завершився 2-ий етап Першої ліги чемпіонату України з регбі-7. У ньому взяли участь 6 команд. Тернопіль представляли два колективи: РК Терен та ДЮСШ-Спартак.

Результати для кожної з команд різні — ДЮСШ-Спартак зазнав поразки у всіх матчах, по причині недосвідчених гравців. А Терен здобув 3 місце, поступившись переможцям етапу на стадії виходу у фінал.

За регламентом 2-го етапу команди-учасниці були поділені на 2 групи:

Група А: РК Терен, ДЮСШ Верховина (Львів) та РК Гетьман (Хмельницький).

Група Б: РК Роланд (Івано-Франківськ), РК Хмельницький та ДЮСШ-Спартак (Тернопіль).

В групі А переможцем без виключення стали тернополяни перегравши РК Гетьман з рахунком (19:7), а потім тріумфували над командою ДЮСШ Верховина, які в попередньому етапі були переможцями з результатом (31:5). Другу сходинку в цій групі виграли львів’яни у "гетьманичів".

Результати групи Б: РК Хмельницький - ДЮСШ-Спартак (39:0), РК Роланд - ДЮСШ-Спартак (36:0). В поєдинку за 1 місце у групі перемогу святкували РК Роланд, які (17:5) обіграли хмельничан.

За право боротися у фіналі доля звела РК Терен та РК Хмельницький, а другу пару склали ДЮСШ Верховина та РК Роланд. Тернополяни, на жаль, зазнали єдиної поразки цього дня з рахунком (7:25). А команда зі Львова святкували перемогу над Роландом (14:12).

Матч за 5-те місце завершився перемогою РК Гетьман над ДЮСШ-Спартак (41:5). У грі за "бронзу" регбісти Терену здолали Роланд (21:19). Перше місце здобув РК Хмельницький, який у фіналі здолав Верховину.

Від імені команди РК Терен висловлюємо подяку всім людям, які долучалися до підтримки команди у цьому сезоні: депутату Тернопільської міської ради Баранову Костянтину, Тернопільській громаді рідновірів "Сварга", фізкільтурно-спортивному товариству "СПОРТ-КЛАС" в обличчі чемпіонки світу Лілії Проць.

Джерело: Регбі Українською

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook