Про нас
увійти

Тернопільські регбісти завершили чемпіонат без очок

категорія: Командні види | дата: 25 05 2012
Тернопільські регбісти завершили чемпіонат без очок

23-го травня в Тернополі пройшов відбірковий етап чемпіонату України з регбі-15 у віковій категорії юнаків 1999-2000 років народження.

Нагадаємо, що участь в турнірі взяли сім команд: ДЮСШ-2 Роланд (Івано-Франківськ), ДЮСШ Спартак (Тернопіль), КР Київ-Дарниця (Київ), ОДЮСШ-Львів (Львів), ДЮСШ-4 (Рівне), ДЮСШ КРЕДО-1963 (Одеса), ДЮСШ-Кременець (Кременець).

Уже після першого дня змагання сформувалася трійка лідерів, яка в кінцевому підсумку і розподілила між собою вищі місця. Перемогу в завзятій боротьбі здобула столична команда КР Київ-Дарниця, що набрала 24 очки. Друга позиція у ДЮСШ КРЕДО-1963. Одесити набрали на два пункти менше. Трійку лідерів замкнула ОДЮСШ-Львів.

Неабияке суперництво розгорнулося в боротьбі за 4-е місце, адже за правилами кваліфікації саме перші чотири команди потрапляють до фіналу. У підсумку остання путівка дісталася ДЮСШ-4 з міста Рівне.

Цікава ситуація склалася з колективом ДЮСШ Спартак. Господарі закінчили турнір з мінус трьома очками. Вся справа в тому, що тернопільська команда неправильно заявила одного зі своїх гравців і, як наслідок, отримала три технічні поразки.

Таким чином після закінчення відбіркового етапу турнірна таблиця набула такого вигляду:

1. КР Київ-Дарниця (Київ) — 24 очки, 2. ДЮСШ КРЕДО-1963 (Одеса) — 22 очка, 3. ОДЮСШ-Львів (Львів) — 20 очок, 4. ДЮСШ-4 (Рівне) — 12 очок, 5. ДЮСШ-2 Роланд (Івано-Франківськ) — 9 очок, 6. ДЮСШ-Кременець (Кременець) — 6 очок, ДЮСШ Спартак (Тернопіль) — - 3 очка.

Нагадаємо, що фінал змагання відбудеться восени, повідомляє Федерація регбі України.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook