Реал Фарм - Нива. Нова команда — очікуваний результат (ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 09 04 2012

Поразкою (4:2) завершився перший весняний матч тернопільської Ниви, яка на виїзді протистояла южненському Реал Фарму.

Сотні тернопільських вболівальників впродовж зимової перерви пильно слідкували за долею Ниви, яка то "помирала", то "воскресала". Остаточно команда ожила за три дні до старту весняної частини чемпіонату — Богдан Стронцицький зібрав низку виконавців, яким довелося притиратися один до одного в короткий термін. Проаналізувавши гру команди у Южному, можна зробити висновок, що Нива йде правильним шляхом, але для створення колективу потрібно більше часу.

Зі "стариків" до Южного вирушили голкіпер Мазур, нападник Тригуба та півзахисник Мдінарадзе. Плішка, Гребінюк та Ільїн — гравці, які провели у складі команди першу половину сезону 2011/12. При цьому двох останніх відправляли у чернігівську Десну, але футболісти залишилися у Тернополі. З капітанською пов'язкою Ниву на матч проти Реал Фарму вивів Олександр Гребінюк.

Стартові хвилини гри принесли нечисленним глядачам міського стадіону у Южному аж три голи. Невдало провівши першу атаку, футболісти Ниви були змушені діставати м’яч з власних воріт. Це Старовик скористався незіграністю тернопільського захисту і вже на першій хвилині пробив Мазура. Відповідь Ниви була неочікуваною — новачок Зубко пробивав зі штрафного та влучив у гравця Реал Фарму. М'яч після рикошету заскочив у чужі ворота — (1:1).

Але "не довго музика грала" — сьома хвилина гри і шкіряна сфера вдруге побувала у воротах тернополян. Старовик зробив дубль, розстрілявши ворота Мазура після навісу з правого флангу. Надалі ініціативою володіли господарі, які мали ще кілька нагод збільшити перевагу. Наставнику Ниви вже у першому таймі довелося міняти В'ячеслава Лебединського, який повністю провалив матч. Замість нього на штучному газоні з'явився Володимир Плішка.

Третє взяття воріт тернополян відбулося знову ж таки після розгубленості нашого захисту. Оборона Ниви тричі дозволяла суперникам наносити удари по воротах і останній із них влучив у нижній кут воріт гостей — (3:1). З моментів Ниви варто відзначити хіба що два поспіль штрафних удари на останніх хвилинах гри, але вони бажаного результату не принесли.

Після перерви підопічні Стронцицького виглядали краще та свіжіше, хоча й пропустили на початку другого тайму четвертий гол. У штрафному майданчику захист залишив без опіки Базана, який точно пробив у верхній кут воріт. Нива відповіла двома нереалізованими моментами від Радвана Османова. Новачок жовто-зелених двічі розстрілював голкіпера Реал Фарму, але у першому епізоді удар був не сильним, а у другому страж воріт господарів врятував свою команду.

Майже відразу футболісти з Южного організували свою атаку, яка завершилася ударом з середньої дистанції. М'яч від рук Руслана Мазура влучив у стійку воріт. Все ж старання Ниви у другому таймі принесли свій результат. Абхазець з українським паспортом Коба Шонія виконав вдалий навіс з лівого флангу і капітан Ниви Олександр Гребінюк у падінні головою впритул розстріляв кіпера Реал Фарму — (4:2).

Міг забивати Володимир Тригуба, який вийшов на заміну і першим дотиком до м’яча наніс небезпечний постріл по воротах господарів. Але удар тернополянина з гострого кута голкіпер парирував. Фінальний свисток рефері з Миколаєва зафіксував першу весняну поразку Ниви у Другій лізі.

Реал Фарм - Нива 4:2

Голи: Старовик (1, 7), Лисий (34), Базан (49) - Зубко (3), Гребінюк (80)

Реал Фарм: Кравченко, Базан (Ільницький 64), Галезник (Гриневич 71), Андрєєв (Крушинівський 71), Клименко, Лисий (Шикера 54), Лиховидов (к) (Підлетейчук 31), Пошехонцев, Рудий, Смішко, Старовик.

Нива: Мазур, Костюченко, Лебединський (Плішка 32), Гречка, Гринишин, Ільїн, Османов, Отришко, Шонія, Зубко (Тригуба 87), Гребінюк (к).

Попередження: Лисий 3, Базан 43, Отришко 55, Гринишин 66, Османов 69, Гречка 90+3.