Про нас
увійти

Реал Фарм - Нива. Анонс матчу

категорія: Футбол | дата: 06 04 2012
Реал Фарм - Нива. Анонс матчу

Вже вкотре зимову перерву тернопільська Нива не може пережити стабільно. Проблеми із фінансами та складом переслідують команду протягом кількох сезонів поспіль. Цього року команда була на грані зникнення.

7 квітня. 15.00

Реал Фарм (Южне) - Нива (Тернопіль)

Перший матч. 0:0

"Солянка" зі всієї України

Лише за 5 днів до офіційного старту Ниви у другій частині чемпіонату, остаточно підтвердилася інформація, що команда продовжить виступи. 2 квітня більше десятка новачків команди зібралися у Тернополі разом із головним тренером — Богданом Стронцицьким. Серед них вихованці футбольних шкіл не лише Тернопільщини, а й Івано-Франківщини, Львівщини та навіть Харкова та Полтави.

В черговий раз головному тренеру доводиться ліпити команду — із того, що є. Підсилитися досвідченими виконавцями команда не може через брак фінансування. Але навіть вони, знаючи ситуацію з боргами у Ниві, напевне, не погодилися би виступати у Тернополі. З минулого року у команді залишилося лише кілька футболістів, які рідко потрапляли до основного складу.

Чого очікувати від команди, яка тренується лише кілька днів? Звичайно ж, не переконливої перемоги над Реал Фармом. Одразу згадується випадок кількарічної давності, коли футболісти Ниви познайомилися лише у поїзді, вирушаючи на матч до Харкова. Тут би сезон дограти…

У гості до середняка

Реал Фарм — новачок професійного футболу, але встиг закріпитися у середині турнірної таблиці. Цього року команда підсилилася кількома виконавцями із аматорських команд Одещини. Також южненці зіграли низку контрольних поєдинків, але у них особливого результату не добивалися.

У Тернополі цей колектив зумів вистояти на нічию, але у домашньому матчі саме Реал Фарм буде вважатися фаворитом. Єдиний плюс команди — хоч якась, але стабільність та тренувальний процес. У Ниві цього поки немає.

До речі, Друга ліга недорахувалася ще одного учасника. Слідом за Чорноморцем-2 зі складу ПФЛ вийшов болградський СКАД-Ялпуг.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook