Про нас
увійти

Б. Стронцицький: "Взяли гравців з Кримтеплиці та Карпат, ще двоє приїдуть з Харкова"

категорія: Футбол | дата: 05 04 2012
Б. Стронцицький:

Тернопільська Нива, яку у міжсезоння фінансово лихоманило свій перший офіційний матч після паузи зіграє у Южному з місцевим Реал Фармом. Напередодні цієї гри кореспондент "Спортивки" спілкувався із тренером головної команди Тернопільської області Богданом Едуардовичем Стронціцьким.

— Фінансові негаразди у команди ще залишилися, адже за 6 місяців, з жовтня минулого року, ще не виплатили заробітної плати, — бідкається Богдан Стронціцький. Зараз команда зібралася у санаторії Медобори, де є хороший стадіон, харчування, проживання та готується до матчу з Реал Фарм. Щоправда, з минулого складу у команді на контракті залишилося лише 8 гравців. Тому нам вдалося домовитися та взяти трьох гравців із Кримтеплиці, двох з Карпат, ще двоє гравців приїде з Харкова. Сподіваюся, що до першого матчу у суботу в нас повинно зібратися 13-14 граючих футболістів.

— Те, що команда у такі стислі терміни збирається, має місце для якихось конкретних завдань?

— Про які завдання може йти мова?! Якщо з Ниви через борги зняли 9 очок і ми знаходимося зараз на 10-му місці. Якщо б не ці очки, то ми були б у п’ятірці. Зрозуміло, що Нива вже не вилетить цього сезону, бо знялися такі команди, як Чорноморець-2 та болградська команда СКАД-Ялпуг. Зараз ми будемо грати вихованцями Західного регіону України із Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей.

— Які найбільш проблематичні ланки у Ниві?

— Це позиція крайніх півзахисників.

— Ви згадали про новачків. Назвіть їхні прізвища?

— З Кримтеплиці ми взяли Зубка Османова та Пачевського, з Карпат Білоуса та Станковича.

— Ви кажете про непогашені борги із  зарплатою…

— Усі обіцяють, обіцяють, а гроші ніяк не можуть дійти з банку "Надра" у команду.

— Стояло питання про залучення інвестора для тернопільської Ниви в особі Дмитра Фірташа. Яка зараз ситуація?

— Бачите, він два місяці тому обіцяв, що перечислить для команди кошти у розмірі трьох мільйонів гривень… Тому команда дуже надіється на ці кошти, адже необхідно розраховуватися за борги. Тому завдань зараз особливих перед командою не стоїть. Головне молодим гравцям набиратися досвіду, не програвати.

— Особисто Вам не набридло, що годують обіцянками, а далі них справа не йде?

— Це не тільки мене годують обіцянками, а передусім футболістів, які залишилися. Від таких обіцянок, що кошти будуть завтра, завтра, завтра, а їх все немає страждає уся команда. Це на моральному плані гравців відбивається дуже сильно. Адже коли є кошти, то й настрій до роботи зовсім інший.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook