Про нас
увійти

Допомагати тернопільській Ниві буде навіть новачок із Абхазії

категорія: Футбол | дата: 05 04 2012
Допомагати тернопільській Ниві буде навіть новачок із Абхазії

Зранку, 6 квітня, тернопільська Нива виїздить на першу календарну гру чемпіонату України серед команд Другої ліги. Нагадаємо, що 7 квітня тернополяни вийдуть на футбольне поле, на якому протистоятимуть южненському Реал Фарму, повідомляє кореспондент Номер один.

Зазначимо, що підготовка до гри, як і загалом до другої частини сезону-2011/12 для гравців Ниви була не тривалою. Лише 2 квітня футболісти вперше зібралися і, загалом встигли за цей короткий час провести лише одну двосторонню гру (оперативно в суперники, тренерам Ниви нікого підшукати не вдалося). Той внутрікомандний спаринг, 4 квітня, завершився внічию — (1:1). Голи забивали Олександр Гребінюк та з пенальті потенційний новачок команди Віталій Біловус.

Загалом, у розпоряджені головного тренера команди Богдана Стронціцького перебуває 20 футболістів, серед яких двоє травмованих — Анатолій Гринченко та Ігор Цимбалістий і сьогодні команді допомогти не зможуть. Серед нових гравців, які можуть одягнути футбольки Ниви, є молоді вихованці футбольних шкіл Івано-Франківщини, Львівщини, Криму, Полтави, Харкова, а також півзахисник з Абхазії, котрий, щоправда має український паспорт.

На гру з Реал Фармом Нива виїздить з 16 футболістами (один гравець, якого мають намір підписати тренери тернопільської комнади і який вже з командою тренувався, має перебір жовтих карток), які і стоятимуть за честь тернопільського футболу в професійній лізі.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook