Про нас
увійти

Василь Івегеш про матч з одеським Чорноморцем

категорія: Футбол | дата: 28 03 2014
Василь Івегеш про матч з одеським Чорноморцем

В кубковій грі із грандом прем'єр-ліги Чорноморцем різницю в класі друголіговий ФК Тернопіль компенсував бажанням, самовіддачею та дав справжній бій супернику.

Одесити, маючи ігрову перевагу, впродовж матчу ніяк не могли реалізувати створені моменти. У свою чергу ФК Тернопіль не лише відбивався, але й сам зумів створити кілька небезпечних моментів, втім, теж безрезультатно. Як перший, так і другий тайм залишалися нульовими. До основного часу арбітр Олександр Білокур із Донеччини додав 5 хвилин. Вони минули, і все ж, суддя дозволив Чорноморцю продовжити наступ на ворота муніципалів. Попри те, що у штрафному майданчику воріт Плетеницького лежав один із гравців ФК Тернопіль, гру не зупинили. У цей же час навіс Олексія Антонова успішно замкнув Анатолій Діденко. Арбітр гол зарахував. Фінальний свисток викликав неоднозначні емоції у присутніх на стадіоні, і попри масове обурення зафіксував перемогу Чорноморця.

— Ви знаєте, ми йшли до цього 10 років. Ми показали ігру і з Полтавою І ліги і з прем'єр-лігою і сьогодні. Повірте одне, я радий, що я в Тернополі, що я живу, що я з хлопцями і  ми 15 тисяч людей принесли радість, які за нас раділи. Вернули той футбол, який колись був ще від підгаєцької Ниви і хоростківської Зорі. Приємно мені за те, — говорить головний тренер ФК Тернопіль Василь Івегеш.

Василь Івегеш також відкрито подякував своїм підопічним за волю до перемоги і, дещо завуальовано, за стійкість перед спокусами.

— Говорили ми з ними, бо купа закулісних питань ідеться в тих іграх. І канал "Футбол" до мене дзвонив, я давав інтерв'ю. Я їм кажу: хлопці, прийде 15 тисяч. Я знаю, що круготоки йдуть звідти, звідти, дзвонять. Ми як простимо цих 15 тисяч, нам тут нема що робити. Так, може всьо бути, можем пропустити і 4, і 5, і люди прийшли, сказали, що ми десь там не чесно грали, то всьо. Але ми будем чесні, ми в душі будем знати, що ми чесно грали. І як би там не було, ми нині з піднятою головою зайшли в роздівалку, правда з сльозами, але вже заспокоїлися, — каже Василь Івегеш.

Після вильоту із кубка України ФК Тернопіль зосереджується на чемпіонаті ІІ ліги, де поки займає третє місце. Наближча гра відбудеться вже в неділю, 30 березня. На центральному стадіоні Тернополя муніципали прийматимуть сусіда у турнірній таблиці свердловський Шахтар. Початок матчу о 16:00.

Джерело: ТВ-4

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook