Про нас
увійти

Анатолій Діденко: "Такого давно не пригадую: кілька десятків фанатів вели себе не культурно"

категорія: Футбол | дата: 28 03 2014
Анатолій Діденко:

Незабаром після закінчення матчу Тернопіль - Черноморець нам вдалося зв'язатися з нападаючим одеситів Анатолієм Діденком. Автор переможного гола розповів про подробиці взяття воріт.

— Ми прагнули вирішити результат матчу без овертайму. Тому атакували до останніх секунд. У єдиноборстві з Олексієм Антоновим захисник господарів опинився на газоні, а мій партнер навісив на дальню штангу. Мені вдалося забити, по інерції я буквально влетів у ворота. І на кілька секунд застиг там: по шляху трохи зачепився за стійку воріт. Добре, що обійшлося без ушкоджень. Ну і головне — ми виграли і вийшли в півфінал кубка.

— А чого там бурхливо протестували гравці Тернополя?

— На їх думку ми повинні були перервати свою атаку (у них гравець, як я вже говорив, втратив рівновагу і впав), тому й кинулися апелювати до арбітра, почали висловлювати претензії нашим футболістам. Але який нам був сенс зупинятися, якщо перед цим тернополяни всіляко тягнули час, намагаючись перевести гру в додатковий час?

— Судячи по картинці з трансляції, вам довелося залишати поле в непростих умовах, деякі вболівальники вибігли на поле і кидали різні предмети в арбітрів і гравців "Чорноморця"...

— Такого давно не пригадую: кілька десятків фанатів вели себе не культурно. Одна з кинутих пляшок пролетіла біля моєї голови. А ось Володимиру Аржанову пощастило менше: йому дволітрова пляшка з пивом потрапила в спину. До автобуса ми виходили через тунель: одні вболівальники кричали нам "Ганьба", а інші — аплодували. Думаю, що адекватних любителів футболу в Тернополі — більшість, а хуліганів значно менше.

— Місцева міліція взяла під охорону готель, в якому зупинилася делегація Чорноморця?

— Коли ми повернулися в готель після матчу, то ніяких вартових правопорядку я не побачив. Сподіваюся, що всі емоції залишилися на стадіоні.

Джерело: ua-football.com

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook