Про нас
увійти

Сергій Давидов: "Захисники Ниви буквально кістьми лягали під наші удари"

категорія: Футбол | дата: 01 10 2013
Сергій Давидов:

Гравець Геліоса Сергій Давидов вже після двох хвилин перебування на полі у матчі з Нивою, приніс своїй команді нічию (1:1).

— Результат матчу, думаю, позитивний для нас, — зізнався Сергій. — На Західній Україні очки нам завжди даються дуже важко, а тут ми ще програвали по ходу зустрічі. Тому, нічию можна занести в актив. Втім, у нас були можливості і перемогу вирвати.

— Яке ти отримав завдання від головного тренера Сергія Єсіна, з'явившись на полі за дві хвилини до забитого голу?

— Я повинен був діяти попереду поруч з Русланом Качуром, і намагатися якомога більше нагнітати обстановку в штрафній суперника. До того ж, тренер попросив мене обов'язково забити. У поточному чемпіонаті я ще не відрізнявся забитими м'ячами, тому дуже хотілося прохання наставника виконати. Упевнений, що з поставленими переді мною завданнями я впорався.

— Гол у ворота Ниви — результат твоїх хороших індивідуальних дій в завершенні, або ж здорово зіграла вся команда?

— Цей гол — результат злагодженої роботи всього колективу. Спочатку був хороший пас у фланг на Качура, а потім він добре викотив м'яч у штрафну під удар. Мені залишалося лише потрапити у ворота, що я і зробив.

— Наскільки великі, на твій погляд, були шанси Геліоса після відновлення паритету домогтися перемоги?

— Можливості для цього у нас, однозначно, були. Незабаром після голу я чудово пробивав головою під поперечину після розіграшу кутового. Як воротар встиг зреагувати на удар, залишилося загадкою. Потім у кількох моментах захисники Ниви діяли біля своїх воріт дуже самовіддано, і буквально кістьми лягали під наші удари.

— Два останні матчі Геліос провів в гостях — з Титаном та Нивою. У обох були зафіксовані нічиї, хоча команда була повна рішучості домогтися в них перемоги ...

— Обидва поєдинки вийшли для нас непростими. По-перше, це були досить-таки далекі для нас виїзди, а довга дорога в автобусі відбирає багато сил, і відновити їх в найкоротші терміни не завжди вдається. По-друге, нам протистояли по-справжньому "домашні" команди, які на своєму полі розлучатися з очками не люблять. У принципі, ми виконали в цих іграх своє завдання-мінімум. Максимумом ж, ясна річ, були б дві перемоги. Але нічого страшного: тепер будемо в рідних стінах набирати очки по максимуму.

— А що конкретно в Тернополі завадило виконати завдання-максимум, тобто виграти?

— Поле в Тернополі було малопридатним для нормального футболу. Але це, втім, не може служити якимось виправданням. Нам довелося непросто, так як ми знову, що і в Армянську, пропустили першими. Якби забили раніше Ниви, то й наші шанси на підсумковий успіх були б вищими. Гра, в цілому, могла б вийти зовсім іншою.

джерело: ФК Геліос

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook