Про нас
увійти

Ігор Яворський: "Над нашою командою вже неодноразово знущаються судді"

категорія: Футбол | дата: 30 09 2013
Ігор Яворський:

Наставник Ниви прокоментував нічию з Геліосом (1:1). Ігор Яворський зауважив, що футболісти зіграли добре.

— Дві команди старалися грати на перемогу. Скажу чесно, що мені сподобалася гра тернопільських футболістів. Всі віддавалися, хотіли перемогти, тому результат — не по грі. Грою команди — я задоволений.

— Наскільки на гру вплинув стан поля?

— Навіть не стан поля, а стан відпочинку футболістів вплинув на гру. Грати через два дні, після такого болота, дуже важко. Ми старалися відновити футболістів після кубкової гри, давали їм вітаміни. Все ж таки, вони сьогодні не виглядали настільки свіжо, як у попередній грі. Ми просили ПФЛ перенести цей матч хоча б на добу. Але у нас тут виступає "Дзідзьо" — це важливіший захід, ніж футбол. От і все. Нам назустріч ніхто не пішов. Як можна грати через два дні на третій, якщо у регламенті чітко прописано: футболіст повинен відпочити 72 години.

— Прокоментуйте гол у наші ворота.

— У цьому епізоді ліва зона "проспала". Була передача у штрафний майданчик, а Новак підслизнувся і не встиг вийти на неї. Гравцю суперника нічого не залишалося, як забити гол.

— Що з Василем Товкацьким?

— У нього температура. Я вже говорив, що ряд футболістів Ниви злягли з інфекцією.

— У першому таймі у ворота Геліоса не зарахували гол. Що сталося у тому епізоді?

— Ігор Мельник говорить, що м'яч спочатку влучив у руку футболісту Геліоса, а потім він вибив його вже з воріт. Коментувати дії арбітрів дуже важко. Боковий піднімає прапорець, але головний суддя не фіксує порушення правил. Потім головний показує на пенальті, а боковий знову піднімає прапорець. Незрозуміло. Над нашою командою вже неодноразово знущаються судді. Але це їхня проблема, а не наша.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook