Нива не змогла обіграти Геліос (ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Футбол | дата: 29 09 2013

Тернопільська Нива та харківський Геліос, обмінявшись голами, зіграли внічию. Жовто-зелені продовжують перебувати у зоні вильоту.

Після розгромної перемоги у нещодавньому кубковому матчі, футболісти Ниви були налаштовані повторити свій подвиг і у чемпіонаті. Адже, якщо кубкова домашня перемога вже була, то у чемпіонаті Нива вдома не перемагала.

Ігор Яворський не зробив жодної заміни у стартовому складі у порівнянні з матчем проти Украгрокому. Знову в опорній зоні з'явився Андрій Кікоть, який заміняє прихворівшого Ігоря Малиша.

Харківська команда в останніх матчах набрала непоганий хід, але на виїзді підопічні Сергія Єсіна ще не перемагали. Після матчу наставник Геліоса зізнався, що їхав у Тернопіль за перемогою. Не дивно, що гості активніше розпочали гру в надії швидко відкрити рахунок. На вістрі атаки у "сонячних" діяв кращий бомбардир Першої ліги Руслан Качур. У останніх п'яти матчах бомбардир відзначався шість разів. Тому саме 88-ий номер Геліоса постійно тримав у напрузі тернопільських захисників.

Проте без проблем відбивши кілька атак від харків'ян, Нива і собі пішла вперед. Андрій Кікоть спробував повторити свій гол-шедевр у кубку, але цього разу — неточно. Як завжди активно працювали флангові півзахисники Ниви — Шестаков та Загинайлов. Два технічні футболісти "накручували" оборонців Геліоса та завантажували м'яч у штрафний майданчик, надіючись на гольове чуття Ігоря Мельника.

Найсуперечливіший епізод матчу стався на 32-ій хвилині. Шестаков подав з кутового, а Григорій Баранець у падінні завдав удару. М'яч, "облизавши" поперечку, полетів униз і, на думку арбітра, влучив у лінію воріт, не перетнувши її. Хоча футболісти Ниви апелювали до судді навіть не через незарахований гол, а через те, що футболіст Геліоса зіграв рукою. Проте рефері жодні доводи не взяв до уваги, а вказав на кутовий.

Нива останні хвилини провела на половині поля харківської команди і вже у додатковий час тернополяни таки "запхали" круглого у ворота. Відзначився Борис Баранець, який виграв боротьбу у захисників і вколотив м'яч у сітку воріт Геліоса, забивши у роздягальню.

Після перерви, окрилена успіхом Нива, пішла подвоювати перевагу. Гості були змушені відійти в оборону та грати на контратаках. Саме один із таких контрвипадів "сонячних" завершився голом у ворота Ниви. Свіжий Давидов без проблем замкнув передачу партнера з флангу (1:1).

Одразу ж Ігор Яворський кинув у бій гренадера Руслана Івашка, а згодом вийшов на поле і не зовсім здоровий Ігор Малиш. Але жодному із футболістів Ниви таки не судилося стати героєм матчу. На це звання претендував Борис Баранець, але його удар з дальної відстані на останніх хвилинах пройшов над поперечиною.

Нива ділить очки із харківським Геліосом і продовжує займати передостанній рядок у турнірній таблиці. Попереду у Ниви — дуже важка гра в Олександрії, де місцева команда спробує реабілітуватися за сьогоднішню сенсаційну поразку від Десни.