Тернопіль-Педуніверситет та Буревісник сильнішого не виявили

категорія: Футбол | дата: 07 11 2011

Тернопіль-Педуніверситет та кременецький Буревісник 1 листопада зустрілися у рамках студліги на центральному стадіоні обласного центру.

01.11.11. Тернопіль, Центральний стадіон, 100 глядачів

Тернопіль-Педуніверситет – Буревісник Кр. 1:1 (Богдан Семенець 90+1 – Михайло Трофімчук 7).

Матч між тернопільською та кременецькою командами вважався центральним у п’ятому турі студліги. Це й не дивно, адже команди після чотирьох турів посідали два лідируючі місця. Тернопіль-Педуніверситет очолював турнірну таблицю із 9-ма набраними очками, а Буревісник йшов слідом, відстаючи всього лише на один пункт.

Тому гра у Тернополі набувала ще більш принципового значення, адже на кону була боротьба за перше місце. Тим паче, що Буревісник прагнув реваншуватися за поразку у чемпіонаті Тернопільщини. Тоді, нагадаємо, ФК Тернопіль познущався над Буревісником із рахунком 7:2. Цього разу гра вже проходила за сценарієм кременецької команди і їй практично вдалося помститися опонентам.

Впевненіше з перших хвилин гри діяли саме гості. Кременецька команда більше ігрового часу проводила на половині поля суперників. Тернополяни в свою чергу лише тримали оборону та раз по раз вистрілювали контратаками. Попереду у команди Івегеша діяла пара форвардів – Олександр Лобас та Богдан Семенець. Саме від останнього і йшла найбільша небезпека воротам Буревісника.

Але першими відкрили рахунок все ж гості. Чергова атака Буревісника принесла команді успіх вже на 7-ій хвилині матчу. Після подачі з правого флангу, головою поцілив у ворота Михайло Трофімчук. У епізоді з голом провинилися перш за все захисники Тернополя, які залишили гравця гостей на самоті. Також невпевнено зіграв і голкіпер Олександр Ільющенков. Він пропустив у ближній від себе кут воріт.

Пропустивши гол, тернополяни спробували відігратися. Гарну нагоду для взяття воріт мав Сергій Полянчук, але з його ударом впорався кіпер кременецького колективу. Згодом Полянчук ще кілька разів пробивав із дальньої відстані, але його удари були неточними. Нагоду відігратися також втратив Сороцький. Півзахисник забарився із ударом з вигідної позиції. Проте найкращу нагоду змарнував Богдан Семенець. Нападник вирвався на рандеву із голкіпером, обіграв його, але у пусті ворота не влучив – м’яч по-зрадницьки пролетів повз стійку. Самому футболісту залишалося лише хапатися за голову.

Друга половина гри пройшла у рівній боротьбі. Шанси мали як гості, так і господарі. Також друга частина матчу запам’яталася неоднозначними рішеннями арбітра матчу. Рефері часто допускав помилки на користь кременецького клубу за що його постійно цькували футболісти Тернополя. Під завісу гри тернополяни кинули всі сили на порятунок матчу, адже час спливав, а перевага у рахунку була на боці суперників.

Провівши чимало спроб вразити ворота Буревісника, господарі таки добилися свого. Вже на доданих арбітром хвилинах, Богдан Семенець реабілітувався за грубий промах у першому таймі. Нападник цього разу знову вискочив на побачення із кіпером, але цього разу його удар вже дістався мети. Таким чином точний удар Богдана Семенця встановив остаточний рахунок гри – 1:1.