Тернопіль-Педуніверситет програв у Чернівцях

категорія: Футбол | дата: 17 10 2011

Тернопіль-Педуніверситет та кременецький Буревісник провели матчі другого туру у студентській футбольній лізі.

11.10.11. Чернівці, стадіон "Гарт", 100 глядачів

Університет – Тернопіль-Педуніверситет 2:1 (Іван Скорейко 15, 75 пен. – Роман Гаврилюк 36)

Тернополяни другий матч у чемпіонаті проводили на виїзді. Суперниками наших студентів були гравці чернівецької команди – Університет. Нечисленна публіка місцевого стадіону "Гарт" побачила у матчі три взяття воріт. Першими відкрили рахунок господарі. На 15-ій хвилині гри ворота Тернополя вразив найкращий бомбардир студліги (3 м'ячі – sports.te.ua) Іван Скорейко. Відігралися наші футболісти ще у першому таймі. Точний удар на рахунку Романа Гаврилюка. Проте здобути бодай очко нашим гравцям не вдалося. На 75-ій хвилині матчу вже добре знайомий Іван Скорейко реалізував пенальті і встановив остаточний рахунок у грі.

12.10.11. Кременець, стадіон "Міський", 200 глядачів

Буревісник Кр. – Буревісник К-П. 2:1 (Андрій Антонюк 22 пен., Віталій Рибарчук 25 – Ігор Бортничук 7)

У Кременці днем пізніше, а саме 12 жовтня відбулося дербі "Буревісників". Кременецький змагався проти Кам'янець-Подільського. Наші гості наразі є головними аутсайдерами змагань. Хоча саме "Буревісник" із Кам'янця-Подільського відкрили рахунок у грі. На 7-ій хвилині гості зусиллями Ігоря Бортничука засмутили голкіпера "Буревісника" кременецького. Втім, ще у першому таймі наша команда зуміла становище виправити. За три хвилини кременчани забили два голи. Спершу пенальті реалізував Андрій Антонюк, а згодом відзначився Віталій Рибарчук. Таким чином у дербі сильнішими були кременецькі гравці, які поки що йдуть без поразок.