Тернопіль-Педуніверситет здолав аутсайдера

категорія: Футбол | дата: 25 10 2011

Третій тур студліги для наших команд завершився по-різному. У Кременці Буревісник розписав нічию із одеською командою, а Тернопіль здолав опонентів із Хмельниччини.

20.10.11. Тернопіль, Міський стадіон, 50 глядачів

Тернопіль-Педуніверситет – Буревісник К-П 2:0 (Роман Гаврилюк 26, Сергій Полянчук 31)

Тернополянам сповна вдалося реабілітуватися за поразку у Чернівцях, що відбулася у минулому турі. Цього разу суперник у ФК Тернопіль-Педуніверситет був доволі простий – аутсайдер змагань Буревісник із Кам'янця-Подільського. Долю матчу господарі вирішили ще у першій половині гри. На 26-ій хвилині рахунок відкрили зусиллями Романа Гаврилюка. А вже за п’ять хвилин подвоїв його капітан Сергій Полянчук. У другому таймі тернополяни мали ще масу нагод аби рахунок збільшити, але жодну з нагод не реалізували.

20.10.11. Кременець, стадіон "Міський", 200 глядачів

Буревісник Кр. – Юнга-морська академія 1:1 (Віталій Груша 80 – Дмитро Згурський 88 пен.)

У Кременці місцевий Буревісник не втримав перемогу над одеською Юнгою-морська академія. Всі головні події у матчі відбулися у заключні 10 хвилин гри. Спершу свій момент реалізували кременчани. Точний удар на рахунку Віталія Груші. Втім, натиск з боку одеситів господарям поля витримати не вдалося. На 88-ій хвилині у ворота Буревісника забили гол з пенальті. У підсумку нічия 1:1. Для кременецької команди такий результат можна вважати цілком прийнятним.