Тернопіль-Педуніверситет та Буревісник захопили лідерство

категорія: Футбол | дата: 01 11 2011

Тернопіль-Педуніверситет розгромно переміг у Одесі, а кременецький Буревісник завдяки дублю Богданова переграв Факел з Івано-Франківська.

26.10.11. Кременець, стадіон "Міський", 300 глядачів

Буревісник Кр.  – Факел-ІФНТУНГ 2:1 (Віталій Богданов 14, 27 – Нгон а Нго Яннік 92)

Кременецький Буревісник сповна реабілітувався за не надто вдалий результат у минулому турі. Тоді, нагадаємо,  кременчани не змогли втримати перемогу у протистоянні з Юнгою-морська академія (1:1). Цього ж разу перемога Буревіснику далась набагато легше. Господарі долю зустрічі вирішили ще у першому таймі, коли Віталій Богданов відзначився дублем. Протягом всього матчу господарі володіли ініціативою, а тому гості з Івано-Франківська особливих шансів виправити ситуацію на полі не мали. Все на що спромоглися футболісти Факела – це гол на останніх секундах матчу.

26.10.11. Одеса, стадіон "НТБ Отрада", 50 глядачів

Юнга-морська академія – Тернопіль-Педуніверситет 0:4 (Олександр Лобас 14, Богдан Семенець 27, Роман Гаврилюк 39, Олександр Гнида 93)

Тернопіль-Педуніверситет не відчув на собі опору одеської Морської академії. Ще до перерви у ворота господарів влетіло три "сухі" голи. Спершу відкрив рахунок Олександр Лобас. Вже через десять з лишнім хвилин, вдруге засмутив голкіпера Юнги – Богдан Семенець. Третій гол на рахунку Романа Гаврилюка. До слова, цей гол для Романа став третім у чотирьох турах студліги. Тернополянин відтепер очолює залік бомбардирів. У другому таймі гра заспокоїлася. Тернополяни трішки розслабилися, рахунок це зробити дозволяв. Але все ж таки ще один гол у ворота опонентів наші гравці забили. На доданих арбітром хвилинах відзначився Олесандр Гнида. Між цим вилучення "заробив" гравець господарів Дмитро Каланча, який пішов відпочивати, отримавши 2 жовті картки. Таким чином, після перемоги у Одесі, Тернопіль-Педуніверситет набрав 9 очок і очолив турнірну таблицю студліги. Слідом йде кременецький Буревісник, що має у своєму активі 8 пунктів.

Сьогодні о 15.00 на центральному стадіоні Тернополя відбудеться протистояння 5-го туру студентської ліги. У центральному матчі туру Тернопіль-Педуніверситет прийматиме кременецький Буревісник.