Чемпіонат області. Фінальна частина, 7-ий тур. Огляд матчів

категорія: Футбол | дата: 01 11 2011

Сьомий тур чемпіонату приніс всім вболівальникам звістку про нового чемпіона. Хоча новим його назвати важко. ФК Тернопіль захистив свій минулорічний титул.

Галич – Тернопіль 1:2. Прогнозовано чемпіонське звання обласної першості завоював футбольний клуб Тернопіль. Підопічні Василя Івегеша та Анатолія Назаренка за тур до завершення змагань забезпечили собі золоті медалі. У більшості чемпіонство залежало саме від матчу проти збаразького Галича, а також від результату у грі Бережани-Марспирт. Цей матч завершився перемогою Бережан, а це означало, що Тернопіль у разі поразки від Галича все одно ставав би чемпіоном. Матч у Бережанах відбувся на годину раніше, ніж гра у Збаражі, а тому ФК Тернопіль знав результат матчу свого головного конкурента – Марспирта. У Збаражі першими відкрили рахунок господарі. Весь перший тайм перевага була на боці збаражчан. Але по перерві два влучних постріли від гравців Тернополя, змусили Галич капітулювати. Що ж, Тернопіль заслужено здобув перемогу і тепер може спокійно очікувати заключного матчу чемпіонату.

Бережани – Марспирт 1:0. Для марилівського Марспирту, матч у Бережанах мав неабияке значення. Адже марилівська команда була єдиною, яка ще зберігала мінімальні шанси на чемпіонство. Все що потрібно було Марспирту – це перемога над Бережанами та навдалий результат у матчі Галич-Тернопіль. Та цього не сталося. Марспирт, пропустивши лише один точний удар, не знайшов аргументів, щоб відповісти. Таким чином марилівчани втратили шанс стати чемпіонами і перервали свою шести матчеву виграшну серію.

Чортків – Буревісник 2:0. Кременецький Буревісник забезпечив собі останнє місце у турнірній таблиці фінальної стадії чемпіонату Тернопільщини з футболу. Такого результату від команди, звісно, не очікували. Але все по ділу. Чортків не мав жодних проблем із кременецьким колективом, забивши їм два "сухі" м’ячі. У свою чергу чортківчани вже вище шостого місця не піднімуться.

Дністер – Поділля -:+. Ось так і завершується сезон для заліщицького Дністра. Команда остаточно знялася із змагань. Втративши шанси на чемпіонство, керівництво клубу вирішило далі не продовжувати. У минулому турі команда не виїхала в Бережани, а цього разу їй не судилося зіграти із Поділлям, яке отримало технічну перемогу. У цій ситуації найбільше жаль заліщицьких вболівальників. Два тури тому Дністер боровся за чемпіонство, а зараз взагалі знявся із чемпіонату. Дивним є і рішення керівництва, яке поставило свої амбіції на перший план.